Football Stats
Herb Žiri
ŽiriŚr. pkt/mecz 0.90
Słowenia / 3. SNL - West16 sierpnia 2026 17:00
Herb Adria
AdriaŚr. pkt/mecz 1.26

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Žiri

1W — Žiri2D0W — Adria

Streaki - Žiri

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Žiri — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Žiri — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Žiri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Žiri — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Žiri — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Žiri — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Žiri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Adria

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Adria — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Adria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Adria — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Adria — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Adria — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Adria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Adria — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/9, 89%)

Serie - Žiri

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Žiri — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Žiri — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu

Serie - Adria

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Adria — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb ŽiriŽiri11Herb AdriaAdria
22.05Herb AdriaAdria25Herb ŽiriŽiri
29.08Herb AdriaAdria11Herb ŽiriŽiri

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Adria jest o 28% lepsza niż Žiri pod względem odsetku wygranych meczów.

ŽiriDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.50
3.50
3.50
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
2.30
2.40
2.35
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
AdriaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
22%
32%
Śr. goli/mecz
3.20
2.67
2.95
Strzelone
1.50
1.44
1.47
Stracone
1.70
1.22
1.47
BTTS %
60%
56%
58%
Czyste konto %
10%
22%
16%
Nie strzelił %
30%
22%
26%

Ostatnie 10 meczów

Adria jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Žiri u siebie
1.44 gola/mecz
Adria na wyjeździe

Progi bramkowe

ŽiriAdria
Over 0.5
90% (9/10)
100% (9/9)
Over 1.5
90% (9/10)
89% (8/9)
Over 2.5
80% (8/10)
33% (3/9)
Over 3.5
50% (5/10)
22% (2/9)
Nie strzelił
40% (4/10)
22% (2/9)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
100% (2/2)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
100% (2/2)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
100% (2/2)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
100% (2/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŽiriAdria
Under 0.5
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)
Under 1.5
13% (5/39)
10% (2/20)
16% (3/19)
Under 2.5
36% (14/39)
20% (4/20)
53% (10/19)
Under 3.5
59% (23/39)
45% (9/20)
74% (14/19)
Under 4.5
77% (30/39)
70% (14/20)
84% (16/19)
Under 5.5
90% (35/39)
95% (19/20)
84% (16/19)
3. SNL - West — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Izola330093.00
2Zidgrad Idrija330093.00
3Dob321072.33
4Rudar Trbovlje321072.33
5Šencur312051.67
6Tolmin312051.67
7Škofja Loka311141.33
8Žiri311141.33
9Litija310231.00
10Šobec Lesce302120.67
11Adria301210.33
12Svoboda301210.33
14Vipava300300.00