Football Stats
Herb Šencur
ŠencurŚr. pkt/mecz 2.00
Słowenia / 3. SNL - West22 sierpnia 2026 17:30
Herb Tolmin
TolminŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Šencur

3W — Šencur1D0W — Tolmin

Streaki - Šencur

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Šencur — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Šencur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Šencur — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Šencur — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Šencur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Šencur — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Šencur — wygrywa u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tolmin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tolmin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tolmin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tolmin — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tolmin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tolmin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tolmin — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tolmin — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tolmin — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tolmin — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Šencur

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Šencur — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Šencur — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Šencur — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Šencur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Šencur — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Tolmin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tolmin — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Tolmin — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Tolmin — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb ŠencurŠencur33Herb TolminTolmin
23.03Herb ŠencurŠencur21Herb TolminTolmin
06.09Herb TolminTolmin03Herb ŠencurŠencur
26.09Herb TolminTolmin01Herb ŠencurŠencur

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

ŠencurDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.10
2.80
2.95
Strzelone
2.00
1.60
1.80
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
TolminDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.70
3.20
2.95
Strzelone
2.00
1.90
1.95
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Šencur jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Šencur u siebie
1.90 gola/mecz
Tolmin na wyjeździe

Progi bramkowe

ŠencurTolmin
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
95% (19/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŠencurTolmin
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
3. SNL - West — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Izola330093.00
2Zidgrad Idrija330093.00
3Dob321072.33
4Rudar Trbovlje321072.33
5Šencur312051.67
6Tolmin312051.67
7Škofja Loka311141.33
8Žiri311141.33
9Litija310231.00
10Šobec Lesce302120.67
11Adria301210.33
12Svoboda301210.33
14Vipava300300.00