Football Stats
Herb Vipava
VipavaŚr. pkt/mecz 0.80
Słowenia / 3. SNL - West6 września 2026 16:30
Herb Rudar Trbovlje
Rudar TrbovljeŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Vipava

1W — Vipava0D1W — Rudar Trbovlje

Streaki - Vipava

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vipava — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vipava — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Vipava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vipava — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Vipava — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Vipava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Rudar Trbovlje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rudar Trbovlje — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rudar Trbovlje — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rudar Trbovlje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rudar Trbovlje — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rudar Trbovlje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Vipava

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vipava — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vipava — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vipava — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vipava — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vipava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vipava — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vipava — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vipava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Rudar Trbovlje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rudar Trbovlje — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudar Trbovlje — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudar Trbovlje — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Herb VipavaVipava10Herb Rudar TrbovljeRudar Trbovlje
25.10Herb Rudar TrbovljeRudar Trbovlje21Herb VipavaVipava

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rudar Trbovlje jest o 233% lepsza niż Vipava pod względem odsetku wygranych meczów.

VipavaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.40
3.80
3.10
Strzelone
1.00
0.70
0.85
Stracone
1.40
3.10
2.25
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
70%
45%
Rudar TrbovljeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.70
3.00
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Rudar Trbovlje jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Vipava u siebie
1.60 gola/mecz
Rudar Trbovlje na wyjeździe

Progi bramkowe

VipavaRudar Trbovlje
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVipavaRudar Trbovlje
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
3. SNL - West — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Izola330093.00
2Zidgrad Idrija330093.00
3Dob321072.33
4Rudar Trbovlje321072.33
5Šencur312051.67
6Tolmin312051.67
7Škofja Loka311141.33
8Žiri311141.33
9Litija310231.00
10Šobec Lesce302120.67
11Adria301210.33
12Svoboda301210.33
14Vipava300300.00