Football Stats
Herb Laci
LaciŚr. pkt/mecz 2.80
Albania / Superliga12 września 2026 17:00
Herb Vllaznia Shkodër
Vllaznia ShkodërŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Laci

4W — Laci5D1W — Vllaznia Shkodër

Streaki - Laci

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Laci — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Laci — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Laci — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Laci — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Laci — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Laci — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Laci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Laci — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Laci — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Vllaznia Shkodër

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vllaznia Shkodër — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vllaznia Shkodër — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vllaznia Shkodër — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vllaznia Shkodër — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Laci

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Laci — jest niepokonany w 31 meczach z rzędu
  • 🔥 Laci — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Laci — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Laci — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Laci — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Laci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu

Serie - Vllaznia Shkodër

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vllaznia Shkodër — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Vllaznia Shkodër — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.04Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër11Herb LaciLaci
01.03Herb LaciLaci22Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër
14.12Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër21Herb LaciLaci
19.10Herb LaciLaci31Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër
13.04Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër12Herb LaciLaci
04.02Herb LaciLaci11Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër
24.11Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër00Herb LaciLaci
19.09Herb LaciLaci21Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër
25.05Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër11Herb LaciLaci
19.03Herb LaciLaci20Herb Vllaznia ShkodërVllaznia Shkodër

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Laci jest o 200% lepsza niż Vllaznia Shkodër pod względem odsetku wygranych meczów.

LaciDomWyjazdOgółem
Win %
90%
90%
90%
Śr. goli/mecz
3.30
2.40
2.85
Strzelone
2.30
1.90
2.10
Stracone
1.00
0.50
0.75
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Vllaznia ShkodërDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
1.90
2.15
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Laci jest o +283% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Laci u siebie
0.60 gola/mecz
Vllaznia Shkodër na wyjeździe

Progi bramkowe

LaciVllaznia Shkodër
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLaciVllaznia Shkodër
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Teuta Durrës211042.00
3Laci211042.00
4Dinamo Tirana210131.50
5Vora210131.50
7AF Elbasani202021.00
9Partizani201110.50
10Tirana200200.00