Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Lozo
Streaki - Lozo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lozo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Lozo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Lozo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Lozo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lozo — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
Streaki - Pélican
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pélican — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pélican — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Pélican — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Pélican — jest niepokonany w 1. połowie (14/19, 74%)
Serie - Lozo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lozo — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lozo — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Pélican
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pélican — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pélican — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pélican — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pélican — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pélican — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pélican jest o 80% lepsza niż Lozo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lozo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.40 | 2.05 |
Strzelone | 1.30 | 0.50 | 0.90 |
Stracone | 0.40 | 1.90 | 1.15 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Pélican | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.10 | 2.85 |
Strzelone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Dvs Cercle Mbéri0-0
- 30.06.2026Lvs Oyem AC0-1
- 27.06.2026Dvs FC 1050-0
- 20.06.2026Lvs Mangasport1-2
- 13.06.2026Wvs Stade Migoveen1-0
- 10.06.2026Lvs Stade Mandji1-5
- 06.06.2026Wvs Vautour Club1-0
- 02.06.2026Lvs US Oyem1-3
- 30.05.2026Wvs Dikaki6-1
- 27.05.2026Wvs Ogooue FC2-0
- 04.07.2026Wvs Bouenguidi1-0
- 30.06.2026Wvs Dikaki7-0
- 27.06.2026Wvs Bitam3-2
- 20.06.2026Lvs Cercle Mbéri0-2
- 13.06.2026Lvs Oyem AC1-2
- 10.06.2026Wvs FC 1054-1
- 06.06.2026Lvs Mangasport1-2
- 03.06.2026Dvs Stade Migoveen2-2
- 30.05.2026Dvs Stade Mandji0-0
- 27.05.2026Lvs Vautour Club0-1
Progi bramkowe
| Lozo | Pélican | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
| Lozo | Pélican | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
| Lozo | Pélican | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 56% (5/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 33% (3/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 42% (8/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 68% (13/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lozo | Pélican | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

