Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Benfica
Streaki - Benfica
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Benfica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Benfica — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Benfica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Benfica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Benfica — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Benfica — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Benfica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Hang Sai
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hang Sai — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hang Sai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hang Sai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hang Sai — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hang Sai — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Benfica
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Benfica — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Benfica — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Benfica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Benfica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Hang Sai
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hang Sai — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hang Sai — powyżej 1.5 gola w meczu w 49 meczach z rzędu
- 🔥 Hang Sai — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hang Sai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hang Sai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 24 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Benfica jest o 60% lepsza niż Hang Sai pod względem odsetku wygranych meczów.
| Benfica | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.80 | 4.90 | 4.85 |
Strzelone | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Stracone | 2.30 | 2.40 | 2.35 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Hang Sai | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 5.50 | 4.20 | 4.85 |
Strzelone | 3.00 | 1.90 | 2.45 |
Stracone | 2.50 | 2.30 | 2.40 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 19.07.2026Wvs Universidade de Macau10-0
- 10.07.2026Lvs Shao Jiang2-4
- 04.07.2026Lvs CPK1-3
- 28.06.2026Wvs Chiba2-1
- 19.06.2026Lvs Jia Hua0-5
- 30.05.2026Dvs Cheng Fung0-0
- 09.05.2026Wvs Artilheiros5-1
- 02.05.2026Dvs Gorilla of the Universe4-4
- 24.04.2026Wvs Hang Sai4-0
- 19.04.2026Wvs Universidade de Macau6-0
- 18.07.2026Dvs Artilheiros4-4
- 12.07.2026Lvs Gorilla of the Universe2-3
- 05.07.2026Wvs Universidade de Macau7-1
- 26.06.2026Lvs Shao Jiang2-5
- 21.06.2026Lvs CPK0-3
- 31.05.2026Lvs Chiba1-2
- 08.05.2026Dvs Cheng Fung1-1
- 01.05.2026Lvs Jia Hua1-2
- 24.04.2026Lvs Benfica0-4
- 12.04.2026Dvs Artilheiros2-2
Progi bramkowe
| Benfica | Hang Sai | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Benfica | Hang Sai | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Benfica | Hang Sai | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Benfica | Hang Sai | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |

