Football Stats
Herb Juarez U21
Juarez U21Śr. pkt/mecz 1.55
Meksyk / Liga MX U2131 lipca 2026 16:30
Herb UNAM Pumas U21
UNAM Pumas U21Śr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Juarez U21

2W — Juarez U210D1W — UNAM Pumas U21

Streaki - Juarez U21

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juarez U21 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Juarez U21 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Juarez U21 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Juarez U21 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Juarez U21 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Juarez U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - UNAM Pumas U21

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UNAM Pumas U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • UNAM Pumas U21 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • UNAM Pumas U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAM Pumas U21 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAM Pumas U21 — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAM Pumas U21 — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Juarez U21

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juarez U21 — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juarez U21 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juarez U21 — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - UNAM Pumas U21

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UNAM Pumas U21 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UNAM Pumas U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UNAM Pumas U21 — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 UNAM Pumas U21 — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UNAM Pumas U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UNAM Pumas U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Juarez U21Juarez U2110Herb UNAM Pumas U21UNAM Pumas U21
21.04Herb UNAM Pumas U21UNAM Pumas U2132Herb Juarez U21Juarez U21
23.09Herb Juarez U21Juarez U2130Herb UNAM Pumas U21UNAM Pumas U21

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juarez U21 jest o 33% lepsza niż UNAM Pumas U21 pod względem odsetku wygranych meczów.

Juarez U21DomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
2.35
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.00
1.20
1.10
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
UNAM Pumas U21DomWyjazdOgółem
Win %
60%
0%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
1.70
0.90
1.30
Stracone
1.00
1.90
1.45
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Juarez U21 jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Juarez U21 u siebie
0.90 gola/mecz
UNAM Pumas U21 na wyjeździe

Progi bramkowe

Juarez U21UNAM Pumas U21
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJuarez U21UNAM Pumas U21
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Liga MX U21 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Toluca U216510162.67
2Club Leon U216501152.50
3Club Tijuana U216411132.17
4Cruz Azul U216411132.17
5Puebla U216402122.00
6Monterrey U216312101.67
10Necaxa U21630391.50
11Atlas U21621371.17
12UNAM Pumas U21621371.17
13Juarez U21521271.40
15Pachuca U21610530.50
16Queretaro U21610530.50
17Atlante U21610530.50
18Tigres UANL U21610530.50