Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Atlas U21
Streaki - Atlas U21
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atlas U21 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atlas U21 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Atlas U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Atlas U21 — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Atlas U21 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Atlas U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Atlas U21 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Atlas U21 — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Tigres UANL U21
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tigres UANL U21 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Tigres UANL U21 — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tigres UANL U21 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tigres UANL U21 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tigres UANL U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tigres UANL U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Atlas U21
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atlas U21 — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atlas U21 — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atlas U21 — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atlas U21 — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atlas U21 — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atlas U21 — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Atlas U21 — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Serie - Tigres UANL U21
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tigres UANL U21 — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres UANL U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres UANL U21 — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tigres UANL U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atlas U21 jest o 33% lepsza niż Tigres UANL U21 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atlas U21 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.40 | 2.20 |
Strzelone | 1.30 | 0.50 | 0.90 |
Stracone | 0.70 | 1.90 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
| Tigres UANL U21 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.30 | 2.50 |
Strzelone | 1.80 | 0.50 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Lvs Monterrey U210-1
- 25.07.2026Dvs Santos Laguna U210-0
- 17.07.2026Lvs Club Leon U210-1
- 02.05.2026Lvs Guadalajara Chivas U210-1
- 29.04.2026Dvs Guadalajara Chivas U211-1
- 25.04.2026Lvs Club America U212-4
- 22.04.2026Wvs Tigres UANL U212-1
- 19.04.2026Lvs Santos Laguna U210-1
- 11.04.2026Lvs Monterrey U210-1
- 04.04.2026Lvs Club Leon U210-1
- 01.08.2026Lvs Queretaro U210-4
- 25.07.2026Wvs Atl. San Luis U213-2
- 16.07.2026Lvs Club Tijuana U210-2
- 25.04.2026Wvs Mazatlan FC U212-0
- 22.04.2026Lvs Atlas U211-2
- 18.04.2026Dvs Necaxa U211-1
- 11.04.2026Dvs Guadalajara Chivas U211-1
- 03.04.2026Dvs Club Tijuana U210-0
- 22.03.2026Lvs Juarez U211-2
- 15.03.2026Dvs Queretaro U210-0
Progi bramkowe
| Atlas U21 | Tigres UANL U21 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Atlas U21 | Tigres UANL U21 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Atlas U21 | Tigres UANL U21 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atlas U21 | Tigres UANL U21 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

