Football Stats
Herb Juarez U21
Juarez U21Śr. pkt/mecz 1.65
Meksyk / Liga MX U2121 sierpnia 2026 17:00
Herb Club America U21
Club America U21Śr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Juarez U21

Streaki - Juarez U21

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juarez U21 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Juarez U21 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Juarez U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Juarez U21 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Juarez U21 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Juarez U21 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Club America U21

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club America U21 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Club America U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Club America U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Club America U21 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club America U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club America U21 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club America U21 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Juarez U21

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juarez U21 — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juarez U21 — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juarez U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Club America U21

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club America U21 — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb Juarez U21Juarez U2100Herb Club America U21Club America U21
04.03Herb Club America U21Club America U2101Herb Juarez U21Juarez U21
11.07Herb Juarez U21Juarez U2100Herb Club America U21Club America U21

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juarez U21 jest o 50% lepsza niż Club America U21 pod względem odsetku wygranych meczów.

Juarez U21DomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.20
2.30
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Club America U21DomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
3.30
2.80
Strzelone
1.40
1.70
1.55
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
10%
25%

Ostatnie 10 meczów

Club America U21 jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Juarez U21 u siebie
1.70 gola/mecz
Club America U21 na wyjeździe

Progi bramkowe

Juarez U21Club America U21
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJuarez U21Club America U21
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga MX U21 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Toluca U216510162.67
2Club Leon U216501152.50
3Club Tijuana U216411132.17
4Cruz Azul U216411132.17
5Puebla U216402122.00
6Monterrey U216312101.67
10Necaxa U21630391.50
11Atlas U21621371.17
12UNAM Pumas U21621371.17
13Juarez U21521271.40
15Pachuca U21610530.50
16Queretaro U21610530.50
17Atlante U21610530.50
18Tigres UANL U21610530.50