Football Stats
Herb Guadalajara Chivas U21
Guadalajara Chivas U21Śr. pkt/mecz 1.50
Meksyk / Liga MX U2113 września 2026 17:00
Herb UNAM Pumas U21
UNAM Pumas U21Śr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Guadalajara Chivas U21

Streaki - Guadalajara Chivas U21

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guadalajara Chivas U21 — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas U21 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas U21 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas U21 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas U21 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas U21 — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - UNAM Pumas U21

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UNAM Pumas U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • UNAM Pumas U21 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UNAM Pumas U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAM Pumas U21 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAM Pumas U21 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAM Pumas U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • UNAM Pumas U21 — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Guadalajara Chivas U21

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - UNAM Pumas U21

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UNAM Pumas U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UNAM Pumas U21 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.04Herb Guadalajara Chivas U21Guadalajara Chivas U2133Herb UNAM Pumas U21UNAM Pumas U21
05.10Herb UNAM Pumas U21UNAM Pumas U2122Herb Guadalajara Chivas U21Guadalajara Chivas U21

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Guadalajara Chivas U21DomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
2.00
2.60
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
UNAM Pumas U21DomWyjazdOgółem
Win %
60%
0%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
2.60
2.60
Strzelone
1.70
1.00
1.35
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Guadalajara Chivas U21 jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Guadalajara Chivas U21 u siebie
1.00 gola/mecz
UNAM Pumas U21 na wyjeździe

Progi bramkowe

Guadalajara Chivas U21UNAM Pumas U21
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGuadalajara Chivas U21UNAM Pumas U21
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Liga MX U21 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Toluca U216510162.67
2Club Leon U216501152.50
3Club Tijuana U216411132.17
4Cruz Azul U216411132.17
5Puebla U216402122.00
6Monterrey U216312101.67
10Necaxa U21630391.50
11Atlas U21621371.17
12UNAM Pumas U21621371.17
13Juarez U21521271.40
15Pachuca U21610530.50
16Queretaro U21610530.50
17Atlante U21610530.50
18Tigres UANL U21610530.50