Football Stats
Herb Al-Sailiya
Al-SailiyaŚr. pkt/mecz 1.10
Katar / Stars League3 września 2026 18:15
Herb Al-Arabi SC
Al-Arabi SCŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al-Sailiya

4W — Al-Sailiya0D6W — Al-Arabi SC

Streaki - Al-Sailiya

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Sailiya — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Sailiya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Sailiya — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Sailiya — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Sailiya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Sailiya — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Al-Sailiya — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Al-Sailiya — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Al-Sailiya — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Al-Sailiya — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Al-Sailiya — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Al-Sailiya — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Al-Sailiya — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Al-Arabi SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Arabi SC — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Arabi SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Arabi SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Arabi SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Arabi SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Arabi SC — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Arabi SC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Arabi SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Al-Arabi SC — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie - Al-Sailiya

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Sailiya — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Sailiya — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Sailiya — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Sailiya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Al-Arabi SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Arabi SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Arabi SC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Arabi SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.04Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC12Herb Al-SailiyaAl-Sailiya
27.09Herb Al-SailiyaAl-Sailiya40Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC
17.03Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC41Herb Al-SailiyaAl-Sailiya
06.09Herb Al-SailiyaAl-Sailiya15Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC
13.01Herb Al-SailiyaAl-Sailiya01Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC
21.09Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC10Herb Al-SailiyaAl-Sailiya
10.04Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC31Herb Al-SailiyaAl-Sailiya
27.12Herb Al-SailiyaAl-Sailiya01Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC
13.08Herb Al-SailiyaAl-Sailiya10Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC
07.11Herb Al-Arabi SCAl-Arabi SC12Herb Al-SailiyaAl-Sailiya

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al-Arabi SC jest o 50% lepsza niż Al-Sailiya pod względem odsetku wygranych meczów.

Al-SailiyaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.60
1.80
1.70
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Al-Arabi SCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
3.10
3.25
Strzelone
1.40
2.00
1.70
Stracone
2.00
1.10
1.55
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Al-Arabi SC jest o +54% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Al-Sailiya u siebie
2.00 gola/mecz
Al-Arabi SC na wyjeździe

Progi bramkowe

Al-SailiyaAl-Arabi SC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al-Sailiya notuje o 33% wyższy wynik niż Al-Arabi SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl-SailiyaAl-Arabi SC
Match Corners AVG
7.00 (2/40)
8.00 (1/20)
6.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl-SailiyaAl-Arabi SC
Corners Earned Match
4.00
2.00
6.00
More Corners Than Opponent
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
8
2
6

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al-Sailiya notuje o 200% wyższy wynik niż Al-Arabi SC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAl-SailiyaAl-Arabi SC
Match Cards AVG
10.00 (2/2)
15.00 (1/1)
5.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Total Cards
20
15
5
Highest in a Match
15
15
5
Lowest in a Match
5
15
5

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl-SailiyaAl-Arabi SC
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Stars League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Al Sadd220063.00
2Al-Rayyan SC220063.00
3Al Shamal211042.00
4Al-Duhail SC211042.00
5Al Shahaniya210131.50
6Al-Gharafa210131.50
7Al-Arabi SC202021.00
8Al Wakrah201110.50
9Lusail City201110.50
10Al Ahli Doha201110.50
11Qatar SC201110.50
12Al-Sailiya200200.00