Football Stats
Herb Atlético Tembetary
Atlético TembetaryŚr. pkt/mecz 1.15
Herb Resistencia
ResistenciaŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Atlético Tembetary

Streaki - Atlético Tembetary

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atlético Tembetary — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atlético Tembetary — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Atlético Tembetary — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Atlético Tembetary — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atlético Tembetary — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Atlético Tembetary — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Resistencia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Resistencia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Resistencia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Resistencia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Resistencia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Resistencia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Resistencia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Atlético Tembetary

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atlético Tembetary — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético Tembetary — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético Tembetary — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético Tembetary — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético Tembetary — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético Tembetary — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Resistencia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Resistencia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Resistencia — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.07Herb Atlético TembetaryAtlético Tembetary01Herb ResistenciaResistencia
05.04Herb ResistenciaResistencia13Herb Atlético TembetaryAtlético Tembetary
29.07Herb Atlético TembetaryAtlético Tembetary10Herb ResistenciaResistencia
20.04Herb ResistenciaResistencia02Herb Atlético TembetaryAtlético Tembetary

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atlético Tembetary jest o 50% lepsza niż Resistencia pod względem odsetku wygranych meczów.

Atlético TembetaryDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.50
2.70
3.10
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
2.00
1.40
1.70
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
ResistenciaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.90
2.30
2.60
Strzelone
1.30
0.70
1.00
Stracone
1.60
1.60
1.60
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Atlético Tembetary jest o +114% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Atlético Tembetary u siebie
0.70 gola/mecz
Resistencia na wyjeździe

Progi bramkowe

Atlético TembetaryResistencia
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtlético TembetaryResistencia
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71