Football Stats
Herb Independiente F.b.c.
Independiente F.b.c.Śr. pkt/mecz 1.35
Herb Deportivo Capiata
Deportivo CapiataŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Independiente F.b.c.

Streaki - Independiente F.b.c.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente F.b.c. — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Independiente F.b.c. — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente F.b.c. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente F.b.c. — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente F.b.c. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente F.b.c. — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Independiente F.b.c. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Deportivo Capiata

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Capiata — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportivo Capiata — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Capiata — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Capiata — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Capiata — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Capiata — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Capiata — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Capiata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Deportivo Capiata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Independiente F.b.c.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente F.b.c. — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Capiata

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Capiata — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.07Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.11Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata
04.04Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata22Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.
29.09Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata12Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.
23.06Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.12Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata
15.07Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.11Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata
12.04Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata03Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.
08.06Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.31Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata
06.04Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata21Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.
29.05Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata01Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.
17.03Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.10Herb Deportivo CapiataDeportivo Capiata

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Independiente F.b.c.DomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
3.30
2.70
Strzelone
1.10
1.60
1.35
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Deportivo CapiataDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
3.40
2.00
2.70
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
90%
70%
80%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Independiente F.b.c. jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Independiente F.b.c. u siebie
0.90 gola/mecz
Deportivo Capiata na wyjeździe

Progi bramkowe

Independiente F.b.c.Deportivo Capiata
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIndependiente F.b.c.Deportivo Capiata
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71