Football Stats
Herb Fernando De La Mora
Fernando De La MoraŚr. pkt/mecz 1.05
Paragwaj / Division Intermedia1 sierpnia 2026 00:30
Herb 12 de Junio VH
12 de Junio VHŚr. pkt/mecz 2.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Fernando De La Mora

Streaki - Fernando De La Mora

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fernando De La Mora — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Fernando De La Mora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fernando De La Mora — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Fernando De La Mora — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - 12 de Junio VH

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 12 de Junio VH — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • 12 de Junio VH — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • 12 de Junio VH — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • 12 de Junio VH — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • 12 de Junio VH — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 12 de Junio VH — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 12 de Junio VH — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 12 de Junio VH — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Fernando De La Mora

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fernando De La Mora — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - 12 de Junio VH

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 12 de Junio VH — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 12 de Junio VH — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 12 de Junio VH — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 12 de Junio VH — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 12 de Junio VH — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 12 de Junio VH — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 12 de Junio VH — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora11Herb 12 de Junio VH12 de Junio VH
12.04Herb 12 de Junio VH12 de Junio VH20Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
22.09Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora00Herb 12 de Junio VH12 de Junio VH
13.06Herb 12 de Junio VH12 de Junio VH21Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
16.09Herb 12 de Junio VH12 de Junio VH11Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
08.06Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora20Herb 12 de Junio VH12 de Junio VH

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. 12 de Junio VH jest o 140% lepsza niż Fernando De La Mora pod względem odsetku wygranych meczów.

Fernando De La MoraDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
2.80
2.50
Strzelone
0.70
1.30
1.00
Stracone
1.50
1.50
1.50
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
12 de Junio VHDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.60
1.50
2.05
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.10
0.40
0.75
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

12 de Junio VH jest o +57% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Fernando De La Mora u siebie
1.10 gola/mecz
12 de Junio VH na wyjeździe

Progi bramkowe

Fernando De La Mora12 de Junio VH
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFernando De La Mora12 de Junio VH
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71