Football Stats
Herb Qarabag
QarabagŚr. pkt/mecz 1.70
Azerbejdżan / Premyer Liqa17 sierpnia 2026 17:30
Herb Şamaxı FK
Şamaxı FKŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Qarabag

7W — Qarabag2D1W — Şamaxı FK

Streaki - Qarabag

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Qarabag — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Qarabag — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Qarabag — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Qarabag — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Qarabag — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Qarabag — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Qarabag — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Qarabag — poniżej 39.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Qarabag — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Qarabag — powyżej 12.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Qarabag — poniżej 3.5 kartek (6/8, 75%)
  • Qarabag — poniżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Qarabag — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
  • Qarabag — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/4, 75%)

Streaki - Şamaxı FK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Şamaxı FK — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Şamaxı FK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Şamaxı FK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Şamaxı FK — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Qarabag

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Qarabag — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Qarabag — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Şamaxı FK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Şamaxı FK — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Şamaxı FK — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Şamaxı FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.08Herb QarabagQarabag31Herb Şamaxı FKŞamaxı FK
11.04Herb Şamaxı FKŞamaxı FK00Herb QarabagQarabag
04.03Herb QarabagQarabag31Herb Şamaxı FKŞamaxı FK
10.02Herb Şamaxı FKŞamaxı FK12Herb QarabagQarabag
05.02Herb Şamaxı FKŞamaxı FK21Herb QarabagQarabag
26.10Herb QarabagQarabag00Herb Şamaxı FKŞamaxı FK
24.05Herb Şamaxı FKŞamaxı FK01Herb QarabagQarabag
17.01Herb QarabagQarabag32Herb Şamaxı FKŞamaxı FK
19.12Herb Şamaxı FKŞamaxı FK01Herb QarabagQarabag
27.10Herb QarabagQarabag30Herb Şamaxı FKŞamaxı FK

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Qarabag jest o 67% lepsza niż Şamaxı FK pod względem odsetku wygranych meczów.

QarabagDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.70
3.00
3.35
Strzelone
2.70
1.90
2.30
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Şamaxı FKDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
2.20
2.15
Strzelone
1.00
0.90
0.95
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Ostatnie 10 meczów

Qarabag jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Qarabag u siebie
0.90 gola/mecz
Şamaxı FK na wyjeździe

Progi bramkowe

QarabagŞamaxı FK
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemQarabagŞamaxı FK
Match Corners AVG
7.50 (2/40)
7.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemQarabagŞamaxı FK
Corners Earned Match
6.50
6.50
More Corners Than Opponent
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 2.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 3.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 4.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 5.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 6.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 7.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 8.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Corners Earned
26
26

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemQarabagŞamaxı FK
Match Cards AVG
2.63 (8/8)
2.63 (8/8)
Over 0.5 Cards
75% (6/8)
75% (6/8)
Over 1.5 Cards
38% (3/8)
38% (3/8)
Over 2.5 Cards
38% (3/8)
38% (3/8)
Over 3.5 Cards
25% (2/8)
25% (2/8)
Over 4.5 Cards
25% (2/8)
25% (2/8)
Over 5.5 Cards
25% (2/8)
25% (2/8)
Over 6.5 Cards
13% (1/8)
13% (1/8)
Over 7.5 Cards
13% (1/8)
13% (1/8)
Total Cards
21
21
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemQarabagŞamaxı FK
Under 0.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Premyer Liqa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Zira330093.00
2Neftchi Baku320162.00
3Qarabag220063.00
4Sabah FA220063.00
5Turan311141.33
6Imisli FK311141.33
7Kapaz210131.50
8Safa Baku310231.00
9Şamaxı FK302120.67
10Qabala301210.33
11Araz301210.33
12Sumqayıt200200.00