Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Municipal Salamanca
Streaki - Municipal Salamanca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Municipal Salamanca — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Municipal Salamanca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Municipal Salamanca — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Municipal Salamanca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Municipal Salamanca — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Municipal Salamanca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Concón National
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Concón National — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Concón National — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Concón National — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Concón National — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Concón National — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Municipal Salamanca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Municipal Salamanca — jest niepokonany w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Municipal Salamanca — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Municipal Salamanca — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Concón National
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Concón National — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Municipal Salamanca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 0.40 | 0.60 | 0.50 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Concón National | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.40 | 2.75 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Wvs Trasandino2-1
- 05.07.2026Wvs Concón National1-0
- 28.06.2026Dvs Real San Joaquín0-0
- 21.06.2026Wvs Colina2-1
- 31.05.2026Dvs Santiago City0-0
- 25.05.2026Dvs Provincial Ovalle1-1
- 09.05.2026Wvs Trasandino2-0
- 03.05.2026Wvs Concón National1-0
- 26.04.2026Dvs Real San Joaquín0-0
- 18.04.2026Dvs Colina1-1
- 16.08.2026Lvs Trasandino1-3
- 08.08.2026Lvs Provincial Osorno0-1
- 11.07.2026Wvs Santiago City4-2
- 05.07.2026Lvs Municipal Salamanca0-1
- 27.06.2026Dvs Colina1-1
- 07.06.2026Wvs Real San Joaquín1-0
- 30.05.2026Wvs Provincial Ovalle1-0
- 23.05.2026Wvs Trasandino4-1
- 09.05.2026Dvs Santiago City1-1
- 03.05.2026Lvs Municipal Salamanca0-1
Progi bramkowe
| Municipal Salamanca | Concón National | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Municipal Salamanca | Concón National | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Municipal Salamanca | Concón National | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Municipal Salamanca | Concón National | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

