Football Stats
Herb Zira
ZiraŚr. pkt/mecz 1.80
Azerbejdżan / Premyer Liqa12 września 2026 17:00
Herb Qarabag
QarabagŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Zira

1W — Zira2D7W — Qarabag

Streaki - Zira

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zira — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Zira — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zira — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Zira — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Zira — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Qarabag

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Qarabag — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Qarabag — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qarabag — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qarabag — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qarabag — poniżej 4.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Qarabag — powyżej 7.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Qarabag — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
  • Qarabag — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Qarabag — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Qarabag — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Zira

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zira — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zira — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zira — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zira — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Zira — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zira — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Qarabag

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Qarabag — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Qarabag — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qarabag — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qarabag — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.03Herb ZiraZira13Herb QarabagQarabag
06.12Herb ZiraZira11Herb QarabagQarabag
12.09Herb QarabagQarabag11Herb ZiraZira
06.04Herb QarabagQarabag10Herb ZiraZira
02.02Herb ZiraZira32Herb QarabagQarabag
10.11Herb QarabagQarabag40Herb ZiraZira
01.09Herb ZiraZira13Herb QarabagQarabag
11.05Herb ZiraZira01Herb QarabagQarabag
10.03Herb QarabagQarabag31Herb ZiraZira
24.12Herb ZiraZira01Herb QarabagQarabag

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Qarabag jest o 10% lepsza niż Zira pod względem odsetku wygranych meczów.

ZiraDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
QarabagDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.40
2.30
2.85
Strzelone
2.30
1.50
1.90
Stracone
1.10
0.80
0.95
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Zira jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Zira u siebie
1.50 gola/mecz
Qarabag na wyjeździe

Progi bramkowe

ZiraQarabag
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemZiraQarabag
Match Corners AVG
8.00 (4/40)
8.00 (4/20)
Over 6.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 8.5 Corners
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 9.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 10.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 11.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 12.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 13.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 14.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemZiraQarabag
Corners Earned Match
4.83
4.83
More Corners Than Opponent
50% (3/6)
50% (3/6)
Over 2.5 Corners Earned
67% (4/6)
67% (4/6)
Over 3.5 Corners Earned
50% (3/6)
50% (3/6)
Over 4.5 Corners Earned
50% (3/6)
50% (3/6)
Over 5.5 Corners Earned
50% (3/6)
50% (3/6)
Over 6.5 Corners Earned
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 7.5 Corners Earned
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 8.5 Corners Earned
17% (1/6)
17% (1/6)
Corners Earned
29
29

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemZiraQarabag
Match Cards AVG
3.70 (10/10)
3.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5 Cards
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Cards
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
20% (2/10)
20% (2/10)
Total Cards
37
37
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemZiraQarabag
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Premyer Liqa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Zira330093.00
2Neftchi Baku320162.00
3Qarabag220063.00
4Sabah FA220063.00
5Turan311141.33
6Imisli FK311141.33
7Kapaz210131.50
8Safa Baku310231.00
9Şamaxı FK302120.67
10Qabala301210.33
11Araz301210.33
12Sumqayıt200200.00