Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Dreams
Streaki - Dreams
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dreams — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Dreams — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Dreams — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dreams — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dreams — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dreams — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Dreams — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Dreams — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Medeama
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Medeama — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Medeama — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Medeama — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Medeama — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Medeama — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Medeama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Dreams
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dreams — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dreams — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Medeama
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Medeama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Medeama — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dreams jest o 22% lepsza niż Medeama pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dreams | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.40 | 2.60 |
Strzelone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Medeama | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.10 | 2.55 |
Strzelone | 2.30 | 0.90 | 1.60 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Wvs Basake Holy Stars4-1
- 17.05.2026Wvs Bibiani Gold Stars3-1
- 10.05.2026Lvs Berekum Chelsea0-1
- 06.05.2026Wvs Bechem United2-1
- 03.05.2026Wvs Asante Kotoko2-0
- 12.04.2026Wvs Eleven Wonders5-1
- 05.04.2026Lvs Swedru All Blacks0-1
- 29.03.2026Wvs Hohoe United3-0
- 22.03.2026Wvs Medeama2-1
- 07.03.2026Dvs Samartex0-0
- 24.05.2026Lvs Hearts of Oak2-4
- 17.05.2026Wvs Heart of Lions5-2
- 10.05.2026Wvs Basake Holy Stars1-0
- 06.05.2026Lvs Berekum Chelsea1-2
- 03.05.2026Wvs Bibiani Gold Stars2-0
- 12.04.2026Wvs Asante Kotoko4-0
- 04.04.2026Dvs Bechem United1-1
- 27.03.2026Wvs Eleven Wonders2-0
- 22.03.2026Lvs Dreams1-2
- 08.03.2026Lvs Hohoe United1-2
Progi bramkowe
| Dreams | Medeama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Dreams | Medeama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Dreams | Medeama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dreams | Medeama | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

