Football Stats
Herb Vision
VisionŚr. pkt/mecz 1.60
Ghana / Premier League6 września 2026 17:00
Herb Young Apostles
Young ApostlesŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Vision

1W — Vision2D1W — Young Apostles

Streaki - Vision

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vision — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vision — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Vision — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vision — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vision — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vision — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Young Apostles

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Young Apostles — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Young Apostles — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Young Apostles — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Young Apostles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Young Apostles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Young Apostles — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Young Apostles — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Vision

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vision — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vision — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vision — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vision — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vision — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vision — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vision — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Young Apostles

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Young Apostles — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Young Apostles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.05Herb Young ApostlesYoung Apostles31Herb VisionVision
07.12Herb VisionVision00Herb Young ApostlesYoung Apostles
18.05Herb VisionVision20Herb Young ApostlesYoung Apostles
21.12Herb Young ApostlesYoung Apostles11Herb VisionVision

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vision jest o 29% lepsza niż Young Apostles pod względem odsetku wygranych meczów.

VisionDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
1.70
2.20
Strzelone
1.80
0.80
1.30
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Young ApostlesDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.00
2.40
Strzelone
2.00
0.40
1.20
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
10%
60%
35%

Ostatnie 10 meczów

Vision jest o +350% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Vision u siebie
0.40 gola/mecz
Young Apostles na wyjeździe

Progi bramkowe

VisionYoung Apostles
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVisionYoung Apostles
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dreams00000
2Asante Kotoko00000
3Ashanti Gold00000
4Aduana Stars00000
5Bechem United00000
7Hearts of Oak00000
8Karela00000
9Medeama00000
10Heart of Lions00000
12Samartex00000
13Debibi United00000
16Vision00000
17Young Apostles00000
18Port City00000