Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Berekum Chelsea
Streaki - Berekum Chelsea
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Berekum Chelsea — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Berekum Chelsea — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Berekum Chelsea — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Berekum Chelsea — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Berekum Chelsea — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Berekum Chelsea — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Dreams
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dreams — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Dreams — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dreams — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dreams — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dreams — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Berekum Chelsea
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Berekum Chelsea — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Berekum Chelsea — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Berekum Chelsea — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Berekum Chelsea — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Berekum Chelsea — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Berekum Chelsea — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Dreams
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dreams — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dreams — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dreams jest o 22% lepsza niż Berekum Chelsea pod względem odsetku wygranych meczów.
| Berekum Chelsea | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 10% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.90 | 2.10 |
Strzelone | 1.70 | 0.60 | 1.15 |
Stracone | 0.60 | 1.30 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Dreams | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.40 | 2.60 |
Strzelone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Wvs Bechem United3-2
- 17.05.2026Wvs Eleven Wonders2-0
- 10.05.2026Wvs Dreams1-0
- 06.05.2026Wvs Medeama2-1
- 12.04.2026Lvs Samartex0-1
- 05.04.2026Wvs Aduana Stars1-0
- 29.03.2026Dvs Nations1-1
- 22.03.2026Wvs Karela2-0
- 07.03.2026Lvs Vision1-3
- 01.03.2026Dvs Young Apostles1-1
- 24.05.2026Wvs Basake Holy Stars4-1
- 17.05.2026Wvs Bibiani Gold Stars3-1
- 10.05.2026Lvs Berekum Chelsea0-1
- 06.05.2026Wvs Bechem United2-1
- 03.05.2026Wvs Asante Kotoko2-0
- 12.04.2026Wvs Eleven Wonders5-1
- 05.04.2026Lvs Swedru All Blacks0-1
- 29.03.2026Wvs Hohoe United3-0
- 22.03.2026Wvs Medeama2-1
- 07.03.2026Dvs Samartex0-0
Progi bramkowe
| Berekum Chelsea | Dreams | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
| Berekum Chelsea | Dreams | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
| Berekum Chelsea | Dreams | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Berekum Chelsea | Dreams | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

