Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Heart of Lions
Streaki - Heart of Lions
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Heart of Lions — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Heart of Lions — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Heart of Lions — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Heart of Lions — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Heart of Lions — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Heart of Lions — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Swedru All Blacks
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Swedru All Blacks — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Swedru All Blacks — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Swedru All Blacks — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Swedru All Blacks — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Swedru All Blacks — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Heart of Lions
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Heart of Lions — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Swedru All Blacks
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Swedru All Blacks — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Swedru All Blacks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Swedru All Blacks — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Swedru All Blacks jest o 40% lepsza niż Heart of Lions pod względem odsetku wygranych meczów.
| Heart of Lions | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.30 | 2.00 |
Strzelone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
Stracone | 0.60 | 1.80 | 1.20 |
BTTS % | 20% | 30% | 25% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
| Swedru All Blacks | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Strzelone | 1.30 | 0.60 | 0.95 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.05.2026Lvs Medeama2-5
- 10.05.2026Wvs Samartex3-0
- 06.05.2026Lvs Nations0-1
- 03.05.2026Dvs Aduana Stars0-0
- 12.04.2026Dvs Karela2-2
- 05.04.2026Wvs Vision2-0
- 29.03.2026Lvs Young Apostles0-3
- 20.03.2026Dvs Hearts of Oak0-0
- 08.03.2026Wvs Swedru All Blacks1-0
- 01.03.2026Lvs Basake Holy Stars0-1
- 24.05.2026Wvs Asante Kotoko2-1
- 17.05.2026Lvs Karela0-1
- 10.05.2026Dvs Bechem United1-1
- 06.05.2026Wvs Eleven Wonders5-2
- 02.05.2026Wvs Vision2-1
- 12.04.2026Lvs Young Apostles0-1
- 05.04.2026Wvs Dreams1-0
- 29.03.2026Dvs Hearts of Oak2-2
- 22.03.2026Wvs Hohoe United1-0
- 08.03.2026Lvs Heart of Lions0-1
Progi bramkowe
| Heart of Lions | Swedru All Blacks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
| Heart of Lions | Swedru All Blacks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
| Heart of Lions | Swedru All Blacks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Heart of Lions | Swedru All Blacks | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

