Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Samartex
Streaki - Samartex
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Samartex — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Samartex — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Samartex — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Samartex — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
- Samartex — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Samartex — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Asante Kotoko
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Asante Kotoko — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asante Kotoko — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asante Kotoko — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asante Kotoko — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Samartex
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Samartex — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Samartex — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Asante Kotoko
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Asante Kotoko — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Asante Kotoko — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Asante Kotoko — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Samartex jest o 14% lepsza niż Asante Kotoko pod względem odsetku wygranych meczów.
| Samartex | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
Strzelone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
Stracone | 0.30 | 1.30 | 0.80 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 80% | 20% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
| Asante Kotoko | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Strzelone | 1.70 | 0.70 | 1.20 |
Stracone | 0.50 | 1.50 | 1.00 |
BTTS % | 20% | 30% | 25% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Lvs Young Apostles0-2
- 17.05.2026Wvs Hearts of Oak1-0
- 10.05.2026Lvs Heart of Lions0-3
- 06.05.2026Lvs Bibiani Gold Stars0-2
- 03.05.2026Wvs Basake Holy Stars3-1
- 12.04.2026Wvs Berekum Chelsea1-0
- 07.04.2026Wvs Asante Kotoko2-1
- 29.03.2026Lvs Bechem United1-2
- 20.03.2026Dvs Eleven Wonders2-2
- 07.03.2026Dvs Dreams0-0
- 24.05.2026Lvs Swedru All Blacks1-2
- 17.05.2026Lvs Bechem United1-3
- 10.05.2026Wvs Eleven Wonders2-0
- 03.05.2026Lvs Dreams0-2
- 12.04.2026Lvs Medeama0-4
- 07.04.2026Lvs Samartex1-2
- 29.03.2026Dvs Aduana Stars0-0
- 22.03.2026Wvs Nations3-0
- 08.03.2026Lvs Karela0-1
- 01.03.2026Dvs Vision0-0
Progi bramkowe
| Samartex | Asante Kotoko | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
| Samartex | Asante Kotoko | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
| Samartex | Asante Kotoko | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Samartex | Asante Kotoko | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

