Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Popești-Leordeni
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Popești-Leordeni — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Popești-Leordeni — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Popești-Leordeni — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Popești-Leordeni — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/7, 86%)
- Popești-Leordeni — wygrywa 2. połowę u siebie (6/7, 86%)
- Popești-Leordeni — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/7, 86%)
- Popești-Leordeni — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/7, 71%)
- Popești-Leordeni — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/7, 71%)
- Popești-Leordeni — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (5/7, 71%)
- Popești-Leordeni — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Bihor Oradea
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bihor Oradea — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bihor Oradea — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bihor Oradea — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bihor Oradea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bihor Oradea — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bihor Oradea — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - Popești-Leordeni
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Popești-Leordeni — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Popești-Leordeni — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Popești-Leordeni — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Popești-Leordeni — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Popești-Leordeni — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Popești-Leordeni — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Bihor Oradea
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bihor Oradea — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bihor Oradea — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Popești-Leordeni jest o 116% lepsza niż Bihor Oradea pod względem odsetku wygranych meczów.
| Popești-Leordeni | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 0% | 54% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.00 | 2.92 |
Strzelone | 2.20 | 1.00 | 1.92 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 100% | 62% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 31% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 8% |
| Bihor Oradea | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.60 | 3.10 |
Strzelone | 2.00 | 0.90 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Cetatea Suceava1-1
- 22.08.2026Wvs CSM Reşiţa4-1
- 19.08.2026Lvs FC Bacau0-3
- 15.08.2026Dvs Dumbrăviţa1-1
- 12.08.2026Wvs CS Dinamo București5-0
- 08.08.2026Wvs FC Bacau3-2
- 01.08.2026Dvs CSM Ramnicu Valcea1-1
- 18.07.2026Dvs Târgu Secuiesc1-1
- 06.06.2026Wvs Unirea Alba Iulia2-0
- 30.05.2026Wvs Soimii Gura Humorului3-2
- 01.09.2026Dvs Corona Braşov2-2
- 29.08.2026Wvs Ştefăneşti4-0
- 22.08.2026Dvs CSM Satu Mare0-0
- 15.08.2026Dvs ASA Targu Mures1-1
- 08.08.2026Lvs Concordia0-2
- 01.08.2026Dvs Unirea Slobozia1-1
- 16.05.2026Dvs Corvinul Hunedoara1-1
- 10.05.2026Dvs CSA Steaua Bucureşti3-3
- 05.05.2026Wvs Chindia Targoviste3-1
- 30.04.2026Lvs FC Voluntari1-2
Progi bramkowe
| Popești-Leordeni | Bihor Oradea | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (7/10) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (8/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (8/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (10/10) | 90% (18/20) |
| Popești-Leordeni | Bihor Oradea | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 71% (5/7) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 43% (3/7) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (7/10) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (8/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (8/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (10/10) | 90% (18/20) |
| Popești-Leordeni | Bihor Oradea | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 71% (5/7) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 29% (2/7) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 14% (1/7) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (7/10) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (8/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (8/10) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (10/10) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Popești-Leordeni | Bihor Oradea | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/33) | 0% (0/13) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 9% (3/33) | 8% (1/13) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 45% (15/33) | 62% (8/13) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 61% (20/33) | 69% (9/13) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 82% (27/33) | 69% (9/13) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 97% (32/33) | 100% (13/13) | 95% (19/20) |

