Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Viitorul Şelimbăr
Streaki - Viitorul Şelimbăr
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Viitorul Şelimbăr — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Viitorul Şelimbăr — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Viitorul Şelimbăr — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Viitorul Şelimbăr — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Viitorul Şelimbăr — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Viitorul Şelimbăr — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Metalul Buzău
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Metalul Buzău — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Metalul Buzău — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Metalul Buzău — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Metalul Buzău — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Metalul Buzău — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Metalul Buzău — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Viitorul Şelimbăr
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Metalul Buzău
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Metalul Buzău — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Metalul Buzău jest o 43% lepsza niż Viitorul Şelimbăr pod względem odsetku wygranych meczów.
| Viitorul Şelimbăr | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.30 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Metalul Buzău | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.30 | 2.75 |
Strzelone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs CS Dinamo București1-0
- 23.08.2026Dvs CS Afumati1-1
- 15.08.2026Lvs Metaloglobus1-3
- 08.08.2026Dvs FC Politehnica Timisoara1-1
- 01.08.2026Lvs Gloria Bistriţa1-2
- 23.05.2026Wvs CS Dinamo București2-0
- 16.05.2026Dvs CS Dinamo București1-1
- 09.05.2026Wvs FC Bacau4-1
- 02.05.2026Wvs CSM Reşiţa2-0
- 25.04.2026Lvs Tunari1-2
- 29.08.2026Lvs Chindia Targoviste1-3
- 22.08.2026Lvs Slatina0-2
- 15.08.2026Wvs CS Dinamo București1-0
- 08.08.2026Wvs CS Afumati3-1
- 01.08.2026Dvs Metaloglobus0-0
- 09.05.2026Wvs Ceahlăul Piatra Neamţ3-0
- 02.05.2026Lvs Slatina1-3
- 25.04.2026Wvs Gloria Bistriţa1-0
- 18.04.2026Wvs Politehnica Iasi2-0
- 10.04.2026Wvs Muscelul Câmpulung Elite1-0
Progi bramkowe
| Viitorul Şelimbăr | Metalul Buzău | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Viitorul Şelimbăr | Metalul Buzău | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Viitorul Şelimbăr | Metalul Buzău | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Viitorul Şelimbăr | Metalul Buzău | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

