Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - FC Bacau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Bacau — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Bacau — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Bacau — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- FC Bacau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Bacau — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Bacau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Cetatea Suceava
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cetatea Suceava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Cetatea Suceava — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cetatea Suceava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Cetatea Suceava — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Cetatea Suceava — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cetatea Suceava — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cetatea Suceava — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - FC Bacau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Bacau — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Bacau — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Cetatea Suceava
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cetatea Suceava — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cetatea Suceava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cetatea Suceava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cetatea Suceava jest o 24% lepsza niż FC Bacau pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Bacau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.80 | 2.70 |
Strzelone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Cetatea Suceava | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 70% | 62% |
Śr. goli/mecz | 2.67 | 3.70 | 3.46 |
Strzelone | 1.33 | 2.40 | 2.15 |
Stracone | 1.33 | 1.30 | 1.31 |
BTTS % | 67% | 60% | 62% |
Czyste konto % | 33% | 30% | 31% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 8% |
Ostatnie 10 meczów
- 03.09.2026Lvs Universitatea Craiova1-2
- 31.08.2026Dvs Slatina0-0
- 22.08.2026Dvs CSM Ramnicu Valcea2-2
- 16.08.2026Wvs CSA Steaua Bucureşti3-0
- 08.08.2026Lvs Popești-Leordeni2-3
- 01.08.2026Wvs Ştefăneşti3-0
- 09.05.2026Lvs Viitorul Şelimbăr1-4
- 02.05.2026Wvs Dumbrăviţa1-0
- 25.04.2026Lvs Concordia0-2
- 18.04.2026Wvs CS Afumati3-1
- 29.08.2026Dvs Popești-Leordeni1-1
- 22.08.2026Lvs Ştefăneşti1-3
- 15.08.2026Wvs CSM Satu Mare2-0
- 12.08.2026Lvs USV Iaşi0-1
- 08.08.2026Wvs ASA Targu Mures2-0
- 01.08.2026Lvs Concordia1-3
- 15.05.2026Wvs Blejoi1-0
- 02.05.2026Wvs Târgu Secuiesc3-2
- 24.04.2026Wvs Sepsi II3-2
- 10.04.2026Wvs Sporting Lieşti6-1
Progi bramkowe
| FC Bacau | Cetatea Suceava | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 58% (7/12) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 83% (10/12) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (7/12) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 67% (8/12) |
| FC Bacau | Cetatea Suceava | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 33% (3/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 58% (7/12) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 83% (10/12) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (7/12) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 67% (8/12) |
| FC Bacau | Cetatea Suceava | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 44% (4/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 33% (3/9) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 22% (2/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 58% (7/12) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 83% (10/12) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (7/12) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 67% (8/12) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Bacau | Cetatea Suceava | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/33) | 10% (2/20) | 0% (0/13) |
Under 1.5 | 27% (9/33) | 35% (7/20) | 15% (2/13) |
Under 2.5 | 42% (14/33) | 45% (9/20) | 38% (5/13) |
Under 3.5 | 55% (18/33) | 65% (13/20) | 38% (5/13) |
Under 4.5 | 79% (26/33) | 80% (16/20) | 77% (10/13) |
Under 5.5 | 94% (31/33) | 95% (19/20) | 92% (12/13) |

