Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - CSM Ramnicu Valcea
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CSM Ramnicu Valcea — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- CSM Ramnicu Valcea — przegrywa 2. połowę u siebie (3/3, 100%)
- CSM Ramnicu Valcea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
- CSM Ramnicu Valcea — jest niepokonany (12/13, 92%)
Streaki - Bihor Oradea
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bihor Oradea — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bihor Oradea — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bihor Oradea — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bihor Oradea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bihor Oradea — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bihor Oradea — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - CSM Ramnicu Valcea
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CSM Ramnicu Valcea — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Ramnicu Valcea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Bihor Oradea
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bihor Oradea — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bihor Oradea — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CSM Ramnicu Valcea jest o 84% lepsza niż Bihor Oradea pod względem odsetku wygranych meczów.
| CSM Ramnicu Valcea | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 60% | 46% |
Śr. goli/mecz | 2.33 | 2.50 | 2.46 |
Strzelone | 1.00 | 1.80 | 1.62 |
Stracone | 1.33 | 0.70 | 0.85 |
BTTS % | 67% | 60% | 62% |
Czyste konto % | 0% | 40% | 31% |
Nie strzelił % | 33% | 10% | 15% |
| Bihor Oradea | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.60 | 3.10 |
Strzelone | 2.00 | 0.90 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Dumbrăviţa1-0
- 22.08.2026Dvs FC Bacau2-2
- 15.08.2026Lvs Slatina0-1
- 12.08.2026Dvs CSM Targu Jiu0-0
- 08.08.2026Wvs CSA Steaua Bucureşti2-1
- 01.08.2026Dvs Popești-Leordeni1-1
- 10.07.2026Dvs Arges Pitesti1-1
- 27.06.2026Dvs Slatina1-1
- 22.05.2026Wvs LPS HD Clinceni2-1
- 08.05.2026Wvs Cetatea3-0
- 01.09.2026Dvs Corona Braşov2-2
- 29.08.2026Wvs Ştefăneşti4-0
- 22.08.2026Dvs CSM Satu Mare0-0
- 15.08.2026Dvs ASA Targu Mures1-1
- 08.08.2026Lvs Concordia0-2
- 01.08.2026Dvs Unirea Slobozia1-1
- 16.05.2026Dvs Corvinul Hunedoara1-1
- 10.05.2026Dvs CSA Steaua Bucureşti3-3
- 05.05.2026Wvs Chindia Targoviste3-1
- 30.04.2026Lvs FC Voluntari1-2
Progi bramkowe
| CSM Ramnicu Valcea | Bihor Oradea | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 33% (1/3) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 90% (18/20) |
| CSM Ramnicu Valcea | Bihor Oradea | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (2/3) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 90% (18/20) |
| CSM Ramnicu Valcea | Bihor Oradea | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 0% (0/3) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 100% (3/3) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | CSM Ramnicu Valcea | Bihor Oradea | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/33) | 8% (1/13) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (6/33) | 31% (4/13) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 42% (14/33) | 54% (7/13) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 64% (21/33) | 77% (10/13) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 91% (30/33) | 92% (12/13) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 94% (31/33) | 92% (12/13) | 95% (19/20) |

