Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Club Atletico Barinas
Streaki - Club Atletico Barinas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Club Atletico Barinas — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/8, 100%)
- Club Atletico Barinas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/8, 100%)
- Club Atletico Barinas — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/8, 100%)
- Club Atletico Barinas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/8, 100%)
- Club Atletico Barinas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/8, 100%)
- Club Atletico Barinas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/8, 75%)
Streaki - Real Frontera
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Frontera — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Real Frontera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Real Frontera — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Real Frontera — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Frontera — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Frontera — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Club Atletico Barinas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Club Atletico Barinas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Atletico Barinas — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Atletico Barinas — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Atletico Barinas — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Atletico Barinas — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Club Atletico Barinas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Atletico Barinas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
Serie - Real Frontera
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Frontera — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Club Atletico Barinas jest o 75% lepsza niż Real Frontera pod względem odsetku wygranych meczów.
| Club Atletico Barinas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 22% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 3.56 | 4.00 |
Strzelone | 2.38 | 1.44 | 1.88 |
Stracone | 2.13 | 2.11 | 2.12 |
BTTS % | 100% | 78% | 88% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 22% | 12% |
| Real Frontera | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.20 | 2.75 |
Strzelone | 1.30 | 0.60 | 0.95 |
Stracone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Lvs Deportivo Lara1-4
- 06.06.2026Wvs Yaracuyanos FC2-1
- 31.05.2026Wvs Atletico el Vigia FC7-1
- 20.05.2026Lvs Urena SC0-1
- 16.05.2026Wvs Fundación Lara Deportiva2-1
- 09.05.2026Dvs Zamora FC B2-2
- 03.05.2026Wvs Puerto Cabello II2-1
- 26.04.2026Lvs Real Frontera3-4
- 19.04.2026Lvs Deportivo Lara1-3
- 12.04.2026Lvs Yaracuyanos FC1-4
- 25.07.2026Lvs Urena SC1-5
- 06.06.2026Lvs Fundación Lara Deportiva1-2
- 30.05.2026Lvs Zamora FC B0-2
- 24.05.2026Lvs Puerto Cabello II1-2
- 16.05.2026Lvs Deportivo Lara0-2
- 09.05.2026Dvs Yaracuyanos FC1-1
- 03.05.2026Wvs Atletico el Vigia FC1-0
- 26.04.2026Wvs Club Atletico Barinas4-3
- 19.04.2026Lvs Urena SC1-2
- 11.04.2026Lvs Fundación Lara Deportiva0-2
Progi bramkowe
| Club Atletico Barinas | Real Frontera | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (8/8) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (8/8) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 100% (8/8) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 63% (5/8) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/8) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 90% (18/20) |
| Club Atletico Barinas | Real Frontera | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (8/8) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 75% (6/8) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 25% (2/8) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 13% (1/8) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 90% (18/20) |
| Club Atletico Barinas | Real Frontera | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (8/8) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 75% (6/8) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 38% (3/8) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 13% (1/8) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 38% (3/8) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 82% (14/17) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Club Atletico Barinas | Real Frontera | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/37) | 0% (0/17) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 16% (6/37) | 12% (2/17) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 30% (11/37) | 12% (2/17) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 65% (24/37) | 47% (8/17) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 78% (29/37) | 65% (11/17) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 86% (32/37) | 82% (14/17) | 90% (18/20) |

