Football Stats
Herb Uberlandia
UberlandiaŚr. pkt/mecz 1.75
Brazylia / Serie D8 sierpnia 2026 22:00
Herb CSA
CSAŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Uberlandia

2W — Uberlandia0D0W — CSA

Streaki - Uberlandia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uberlandia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Uberlandia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Uberlandia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uberlandia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Uberlandia — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Uberlandia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Uberlandia — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Uberlandia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Uberlandia — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Uberlandia — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Uberlandia — powyżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
  • Uberlandia — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
  • Uberlandia — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Uberlandia — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Uberlandia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Uberlandia — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Uberlandia — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - CSA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CSA — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • CSA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CSA — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CSA — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • CSA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • CSA — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • CSA — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CSA — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CSA — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CSA — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CSA — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • CSA — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • CSA — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • CSA — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Uberlandia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uberlandia — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Uberlandia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - CSA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CSA — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — jest niepokonany w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb CSACSA02Herb UberlandiaUberlandia
08.08Herb UberlandiaUberlandia10Herb CSACSA

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Uberlandia jest o 11% lepsza niż CSA pod względem odsetku wygranych meczów.

UberlandiaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
2.00
2.45
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.30
0.70
1.00
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
CSADomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
0.80
1.00
0.90
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
0%
40%
20%

Ostatnie 10 meczów

CSA jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Uberlandia u siebie
1.80 gola/mecz
CSA na wyjeździe

Progi bramkowe

UberlandiaCSA
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemUberlandiaCSA
Match Corners AVG
10.00 (1/40)
10.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUberlandiaCSA
Corners Earned Match
4.57
6.00
4.50
More Corners Than Opponent
38% (8/21)
100% (1/1)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
81% (17/21)
100% (1/1)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
52% (11/21)
100% (1/1)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (10/21)
100% (1/1)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (9/21)
100% (1/1)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/21)
0% (0/1)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/21)
0% (0/1)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/21)
0% (0/1)
10% (2/20)
Corners Earned
96
6
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. CSA notuje o 7% wyższy wynik niż Uberlandia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUberlandiaCSA
Match Cards AVG
4.77 (22/22)
4.50 (2/2)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (2/2)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (21/22)
100% (2/2)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
86% (19/22)
100% (2/2)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
64% (14/22)
100% (2/2)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
50% (11/22)
50% (1/2)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
36% (8/22)
0% (0/2)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
23% (5/22)
0% (0/2)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
14% (3/22)
0% (0/2)
15% (3/20)
Total Cards
105
9
96
Highest in a Match
9
5
9
Lowest in a Match
1
4
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUberlandiaCSA
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Serie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Uberlandia18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9CSA18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.