Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy ABC
Streaki - ABC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- ABC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- ABC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- ABC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- ABC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- ABC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- ABC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- ABC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- ABC — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- ABC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- ABC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- ABC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- ABC — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- ABC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- ABC — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- ABC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Nacional AM
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nacional AM — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Nacional AM — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Nacional AM — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Nacional AM — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Nacional AM — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - ABC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 ABC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 ABC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 ABC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 38 meczach z rzędu
- 🔥 ABC — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ABC — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ABC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Nacional AM
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nacional AM — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. ABC jest o 22% lepsza niż Nacional AM pod względem odsetku wygranych meczów.
| ABC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.80 | 2.35 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Nacional AM | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.20 | 2.25 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs Nacional AM2-1
- 26.07.2026Wvs Luverdense4-1
- 18.07.2026Dvs Luverdense0-0
- 12.07.2026Wvs Águia de Marabá3-0
- 04.07.2026Lvs Águia de Marabá1-2
- 28.06.2026Dvs Altos1-1
- 21.06.2026Wvs Altos1-0
- 14.06.2026Wvs Maguary PE1-0
- 31.05.2026Wvs Laguna2-0
- 24.05.2026Dvs America-RN1-1
- 08.08.2026Lvs ABC1-2
- 25.07.2026Dvs Iguatu1-1
- 18.07.2026Dvs Iguatu1-1
- 12.07.2026Lvs Capital Brasilia0-1
- 04.07.2026Wvs Capital Brasilia1-0
- 28.06.2026Dvs Araguaína0-0
- 21.06.2026Wvs Araguaína1-0
- 14.06.2026Wvs Monte Roraima3-1
- 31.05.2026Dvs Manaus FC1-1
- 23.05.2026Wvs GAS1-0
Progi bramkowe
| ABC | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| ABC | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| ABC | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. ABC notuje o 44% wyższy wynik niż Nacional AM pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | ABC | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.67 (21/21) | 5.75 (20/20) | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 86% (18/21) | 85% (17/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 86% (18/21) | 85% (17/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 67% (14/21) | 70% (14/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 52% (11/21) | 55% (11/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Total Cards | 119 | 115 | 4 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 4 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | ABC | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

