Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Alga
Streaki - Alga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alga — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Alga — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Alga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Alga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Alga — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Alga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Abdish-Ata
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Abdish-Ata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Abdish-Ata — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Abdish-Ata — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Abdish-Ata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Abdish-Ata — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Alga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alga — jest niepokonany w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Alga — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Alga — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Abdish-Ata
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Abdish-Ata — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Abdish-Ata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alga jest o 120% lepsza niż Abdish-Ata pod względem odsetku wygranych meczów.
| Alga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.70 | 2.60 |
Strzelone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
Stracone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Abdish-Ata | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.90 | 2.70 |
Strzelone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
Stracone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Wvs Dordoi Bishkek2-1
- 08.07.2026Dvs Dordoi Bishkek1-1
- 03.07.2026Wvs Abdish-Ata1-0
- 23.06.2026Wvs Bars3-1
- 13.06.2026Wvs Muras United3-1
- 27.05.2026Wvs Bishkek City3-1
- 15.05.2026Wvs Asiagoal2-1
- 09.05.2026Dvs Alay0-0
- 03.05.2026Dvs Asia Talas2-2
- 25.04.2026Wvs Toktogul2-0
- 26.07.2026Dvs Asia Talas1-1
- 07.07.2026Lvs Asia Talas0-4
- 03.07.2026Lvs Alga0-1
- 21.06.2026Dvs Kara-Balta2-2
- 11.06.2026Wvs Neftchi2-0
- 28.05.2026Dvs Ilbirs1-1
- 17.05.2026Lvs Alay1-2
- 09.05.2026Wvs Bars2-1
- 03.05.2026Lvs Ozgon1-2
- 27.04.2026Lvs OshMU Aldier1-2
Progi bramkowe
| Alga | Abdish-Ata | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| Alga | Abdish-Ata | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| Alga | Abdish-Ata | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Alga | Abdish-Ata | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

