Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Dumbrăviţa
Streaki - Dumbrăviţa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dumbrăviţa — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Dumbrăviţa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dumbrăviţa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dumbrăviţa — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Dumbrăviţa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dumbrăviţa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - CSM Satu Mare
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CSM Satu Mare — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- CSM Satu Mare — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- CSM Satu Mare — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- CSM Satu Mare — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- CSM Satu Mare — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Dumbrăviţa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dumbrăviţa — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dumbrăviţa — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - CSM Satu Mare
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CSM Satu Mare — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Dumbrăviţa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.50 | 2.00 |
Strzelone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
Stracone | 0.50 | 1.70 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| CSM Satu Mare | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.10 | 3.05 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 1.50 | 1.90 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.05.2026Wvs CS Afumati1-0
- 02.05.2026Lvs FC Bacau0-1
- 25.04.2026Wvs CSM Reşiţa2-0
- 18.04.2026Lvs Tunari1-2
- 10.04.2026Dvs Viitorul Şelimbăr0-0
- 04.04.2026Lvs CSM Satu Mare2-3
- 21.03.2026Lvs Concordia0-1
- 14.03.2026Wvs Concordia1-0
- 07.03.2026Dvs Tunari1-1
- 28.02.2026Wvs Politehnica Iasi1-0
- 09.05.2026Dvs Concordia2-2
- 02.05.2026Dvs Tunari1-1
- 25.04.2026Wvs CS Afumati3-1
- 18.04.2026Wvs Viitorul Şelimbăr4-0
- 10.04.2026Wvs FC Bacau3-1
- 04.04.2026Wvs Dumbrăviţa3-2
- 21.03.2026Lvs CSM Reşiţa0-2
- 14.03.2026Wvs CS Dinamo București2-0
- 07.03.2026Lvs Concordia2-4
- 28.02.2026Dvs Tunari1-1
Progi bramkowe
| Dumbrăviţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
| Dumbrăviţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
| Dumbrăviţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dumbrăviţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

