Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Gloria Bistriţa
Streaki - Gloria Bistriţa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gloria Bistriţa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Gloria Bistriţa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gloria Bistriţa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gloria Bistriţa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - CSM Satu Mare
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CSM Satu Mare — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- CSM Satu Mare — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- CSM Satu Mare — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie - Gloria Bistriţa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gloria Bistriţa — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - CSM Satu Mare
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CSM Satu Mare — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CSM Satu Mare — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gloria Bistriţa jest o 29% lepsza niż CSM Satu Mare pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gloria Bistriţa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.00 | 2.75 |
Strzelone | 1.60 | 1.80 | 1.70 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| CSM Satu Mare | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.10 | 2.65 |
Strzelone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs ASA Targu Mures0-1
- 15.08.2026Lvs Concordia1-2
- 07.08.2026Wvs Unirea Slobozia3-0
- 01.08.2026Wvs Viitorul Şelimbăr2-1
- 09.05.2026Wvs Muscelul Câmpulung Elite3-0
- 02.05.2026Dvs Politehnica Iasi2-2
- 25.04.2026Lvs Metalul Buzău0-1
- 18.04.2026Dvs ASA Targu Mures1-1
- 10.04.2026Lvs CS Dinamo București0-2
- 04.04.2026Wvs Ceahlăul Piatra Neamţ3-0
- 22.08.2026Dvs Bihor Oradea0-0
- 15.08.2026Lvs Cetatea Suceava0-2
- 08.08.2026Lvs CSM Reşiţa0-2
- 05.08.2026Dvs Dumbrăviţa1-1
- 09.05.2026Dvs Concordia2-2
- 02.05.2026Dvs Tunari1-1
- 25.04.2026Wvs CS Afumati3-1
- 18.04.2026Wvs Viitorul Şelimbăr4-0
- 10.04.2026Wvs FC Bacau3-1
- 04.04.2026Wvs Dumbrăviţa3-2
Progi bramkowe
| Gloria Bistriţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| Gloria Bistriţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| Gloria Bistriţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gloria Bistriţa | CSM Satu Mare | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

