Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Deportes Rengo
Streaki - Deportes Rengo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportes Rengo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Deportes Rengo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Deportes Rengo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Deportes Rengo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - General Velásquez
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- General Velásquez — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- General Velásquez — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- General Velásquez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- General Velásquez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- General Velásquez — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie - Deportes Rengo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportes Rengo — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Rengo — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - General Velásquez
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 General Velásquez — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. General Velásquez jest o 50% lepsza niż Deportes Rengo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportes Rengo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.60 | 2.65 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 1.50 | 2.00 | 1.75 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| General Velásquez | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.70 | 2.15 |
Strzelone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
Stracone | 0.50 | 1.80 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Wvs Lota Schwager1-0
- 08.08.2026Wvs Colina1-0
- 12.07.2026Lvs General Velásquez0-2
- 04.07.2026Wvs Santiago Morning3-1
- 27.06.2026Lvs Colchagua0-1
- 20.06.2026Lvs Linares Unido1-3
- 06.06.2026Dvs Lota Schwager1-1
- 23.05.2026Dvs Provincial Osorno0-0
- 16.05.2026Wvs Lota Schwager1-0
- 09.05.2026Wvs General Velásquez3-1
- 16.08.2026Wvs Provincial Ovalle1-0
- 08.08.2026Lvs Lota Schwager1-3
- 01.08.2026Lvs Trasandino0-1
- 26.07.2026Dvs Trasandino0-0
- 12.07.2026Wvs Deportes Rengo2-0
- 04.07.2026Lvs Provincial Osorno0-3
- 28.06.2026Wvs Lota Schwager2-1
- 07.06.2026Wvs Santiago Morning1-0
- 31.05.2026Dvs Colchagua0-0
- 23.05.2026Wvs Linares Unido2-1
Progi bramkowe
| Deportes Rengo | General Velásquez | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
| Deportes Rengo | General Velásquez | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
| Deportes Rengo | General Velásquez | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportes Rengo | General Velásquez | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

