Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy CR Belouizdad
Streaki - CR Belouizdad
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CR Belouizdad — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- CR Belouizdad — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- CR Belouizdad — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- CR Belouizdad — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- CR Belouizdad — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- CR Belouizdad — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- CR Belouizdad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- CR Belouizdad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - ES Setif
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- ES Setif — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- ES Setif — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- ES Setif — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- ES Setif — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- ES Setif — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- ES Setif — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- ES Setif — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- ES Setif — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- ES Setif — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- ES Setif — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - CR Belouizdad
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CR Belouizdad — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CR Belouizdad — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 CR Belouizdad — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 CR Belouizdad — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - ES Setif
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 ES Setif — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ES Setif — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ES Setif — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ES Setif — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ES Setif — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ES Setif — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CR Belouizdad jest o 25% lepsza niż ES Setif pod względem odsetku wygranych meczów.
| CR Belouizdad | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 1.70 | 2.45 |
Strzelone | 2.40 | 1.00 | 1.70 |
Stracone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 60% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| ES Setif | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.10 | 2.35 |
Strzelone | 2.00 | 0.40 | 1.20 |
Stracone | 0.60 | 1.70 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 70% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.06.2026Dvs JS Kabylie0-0
- 02.06.2026Dvs USM Alger1-1
- 24.05.2026Wvs Ben Aknoun3-1
- 20.05.2026Wvs MC Oran3-1
- 16.05.2026Lvs ES Setif1-3
- 12.05.2026Dvs JS Saoura0-0
- 08.05.2026Wvs Olympique Akbou1-0
- 04.05.2026Wvs Khenchela3-1
- 05.04.2026Wvs Mostaganem7-0
- 01.04.2026Wvs Paradou AC3-0
- 05.06.2026Wvs Paradou AC2-0
- 20.05.2026Wvs MC Alger1-0
- 16.05.2026Wvs CR Belouizdad3-1
- 08.05.2026Lvs JS Kabylie1-5
- 17.04.2026Wvs MC Oran3-0
- 11.04.2026Lvs Olympique Akbou0-1
- 05.04.2026Dvs Ben Aknoun1-1
- 18.03.2026Lvs USM Alger0-2
- 06.03.2026Lvs ASO Chlef0-1
- 28.02.2026Wvs Mostaganem3-0
Progi bramkowe
| CR Belouizdad | ES Setif | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| CR Belouizdad | ES Setif | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| CR Belouizdad | ES Setif | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | CR Belouizdad | ES Setif | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

