Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy MB Rouisset
Streaki - MB Rouisset
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- MB Rouisset — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- MB Rouisset — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- MB Rouisset — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- MB Rouisset — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- MB Rouisset — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- MB Rouisset — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- MB Rouisset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- MB Rouisset — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Olympique Akbou
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympique Akbou — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Olympique Akbou — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympique Akbou — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympique Akbou — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olympique Akbou — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olympique Akbou — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - MB Rouisset
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 MB Rouisset — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 MB Rouisset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Olympique Akbou
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olympique Akbou — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Akbou — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Akbou — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Olympique Akbou jest o 33% lepsza niż MB Rouisset pod względem odsetku wygranych meczów.
| MB Rouisset | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 0% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.50 | 2.15 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 0.60 | 1.80 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
| Olympique Akbou | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.06.2026Lvs Khenchela0-1
- 30.05.2026Wvs USM Alger1-0
- 19.05.2026Wvs Paradou AC2-1
- 08.05.2026Dvs MC Alger1-1
- 17.04.2026Dvs JS Kabylie1-1
- 09.04.2026Lvs MC Oran1-2
- 03.04.2026Dvs Olympique Akbou1-1
- 18.03.2026Lvs Ben Aknoun2-3
- 07.03.2026Lvs CR Belouizdad1-3
- 28.02.2026Dvs ASO Chlef1-1
- 06.06.2026Dvs Ben Aknoun1-1
- 19.05.2026Lvs USM Alger0-1
- 08.05.2026Lvs CR Belouizdad0-1
- 28.04.2026Lvs MC Alger1-2
- 22.04.2026Dvs JS Kabylie1-1
- 17.04.2026Lvs ASO Chlef0-1
- 11.04.2026Wvs ES Setif1-0
- 03.04.2026Dvs MB Rouisset1-1
- 17.03.2026Wvs CS Constantine1-0
- 13.03.2026Dvs El Bayadh2-2
Progi bramkowe
| MB Rouisset | Olympique Akbou | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| MB Rouisset | Olympique Akbou | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| MB Rouisset | Olympique Akbou | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | MB Rouisset | Olympique Akbou | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

