Football Stats
Herb JS Saoura
JS SaouraŚr. pkt/mecz 1.95
Algeria / Ligue 119 września 2026 17:00
Herb Olympique Akbou
Olympique AkbouŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy JS Saoura

2W — JS Saoura0D2W — Olympique Akbou

Streaki - JS Saoura

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JS Saoura — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • JS Saoura — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • JS Saoura — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • JS Saoura — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • JS Saoura — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • JS Saoura — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • JS Saoura — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • JS Saoura — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Olympique Akbou

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olympique Akbou — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Olympique Akbou — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Olympique Akbou — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olympique Akbou — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympique Akbou — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympique Akbou — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympique Akbou — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - JS Saoura

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 JS Saoura — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 JS Saoura — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 JS Saoura — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Olympique Akbou

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olympique Akbou — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Akbou — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Akbou — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.03Herb Olympique AkbouOlympique Akbou10Herb JS SaouraJS Saoura
04.10Herb JS SaouraJS Saoura32Herb Olympique AkbouOlympique Akbou
27.02Herb JS SaouraJS Saoura21Herb Olympique AkbouOlympique Akbou
04.10Herb Olympique AkbouOlympique Akbou21Herb JS SaouraJS Saoura

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. JS Saoura jest o 33% lepsza niż Olympique Akbou pod względem odsetku wygranych meczów.

JS SaouraDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.50
1.70
2.10
Strzelone
1.80
0.90
1.35
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Olympique AkbouDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

JS Saoura jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
JS Saoura u siebie
1.00 gola/mecz
Olympique Akbou na wyjeździe

Progi bramkowe

JS SaouraOlympique Akbou
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJS SaouraOlympique Akbou
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 2.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Olympique Akbou110033.00
2JS Kabylie110033.00
3Ben Aknoun110033.00
4USM Alger101011.00
5Khenchela101011.00
6CR Belouizdad00000
7MC Alger00000
8MC Oran00000
9US Biskra00000
10CS Constantine00000
11JS Saoura00000
12ASO Chlef00000
13Témouchent00000
14ES Setif100100.00
15MB Rouisset100100.00
16JS El Biar100100.00