Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Paraguari AC
Streaki - Paraguari AC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paraguari AC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/9, 89%)
- Paraguari AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Paraguari AC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Paraguari AC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
Streaki - SOL DE America
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SOL DE America — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- SOL DE America — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- SOL DE America — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- SOL DE America — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- SOL DE America — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- SOL DE America — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- SOL DE America — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Paraguari AC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paraguari AC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - SOL DE America
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SOL DE America — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 SOL DE America — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 SOL DE America — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 SOL DE America — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 SOL DE America — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SOL DE America jest o 43% lepsza niż Paraguari AC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Paraguari AC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 44% | 11% | 28% |
Śr. goli/mecz | 2.22 | 2.33 | 2.28 |
Strzelone | 1.22 | 0.78 | 1.00 |
Stracone | 1.00 | 1.56 | 1.28 |
BTTS % | 44% | 44% | 44% |
Czyste konto % | 22% | 22% | 22% |
Nie strzelił % | 33% | 44% | 39% |
| SOL DE America | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 3.10 | 2.40 |
Strzelone | 1.10 | 2.00 | 1.55 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs Encarnación1-0
- 03.08.2026Wvs Deportivo Capiata2-1
- 24.07.2026Lvs Deportivo Santani0-2
- 18.07.2026Wvs Independiente F.b.c.3-2
- 10.07.2026Dvs Fernando De La Mora2-2
- 03.07.2026Lvs Tacuary0-1
- 28.06.2026Dvs 3 de Noviembre1-1
- 04.06.2026Dvs Atlético Tembetary1-1
- 30.05.2026Lvs General Caballero2-3
- 24.05.2026Lvs Benjamín Aceval1-2
- 08.08.2026Wvs Deportivo Capiata4-1
- 02.08.2026Dvs Independiente F.b.c.1-1
- 25.07.2026Dvs Tacuary1-1
- 19.07.2026Dvs Atlético Tembetary1-1
- 12.07.2026Dvs Benjamín Aceval1-1
- 05.07.2026Dvs Sportivo Carapeguá1-1
- 28.06.2026Wvs 12 de Junio VH1-0
- 08.06.2026Wvs Encarnación3-2
- 29.05.2026Dvs Deportivo Santani0-0
- 24.05.2026Wvs Fernando De La Mora1-0
Progi bramkowe
| Paraguari AC | SOL DE America | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (9/9) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 33% (3/9) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 60% (12/20) |
| Paraguari AC | SOL DE America | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 33% (3/9) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 0% (0/9) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 89% (8/9) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 60% (12/20) |
| Paraguari AC | SOL DE America | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (10/18) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Paraguari AC | SOL DE America | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/38) | 6% (1/18) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 32% (12/38) | 39% (7/18) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 66% (25/38) | 61% (11/18) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 74% (28/38) | 78% (14/18) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 87% (33/38) | 89% (16/18) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (38/38) | 100% (18/18) | 100% (20/20) |

