Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Ilves W
Streaki - Ilves W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ilves W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Ilves W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Ilves W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Ilves W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Ilves W — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - HJK W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HJK W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- HJK W — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- HJK W — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK W — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- HJK W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- HJK W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HJK W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ilves W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ilves W — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves W — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ilves W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - HJK W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HJK W — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HJK W jest o 89% lepsza niż Ilves W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ilves W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.40 | 3.65 |
Strzelone | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
Stracone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| HJK W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 80% | 85% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.20 | 3.45 |
Strzelone | 3.00 | 2.10 | 2.55 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs HPS W0-1
- 22.08.2026Lvs KuPS W1-2
- 15.08.2026Lvs IF Gnistan1-2
- 08.08.2026Lvs Åland United W0-3
- 25.07.2026Wvs HPS W2-1
- 18.07.2026Dvs IF Gnistan2-2
- 12.07.2026Wvs KuPS W4-2
- 04.07.2026Lvs Åland United W0-2
- 27.06.2026Lvs HJK W1-3
- 14.06.2026Wvs VIFK W3-0
- 29.08.2026Wvs Åland United W2-1
- 21.08.2026Dvs HPS W3-3
- 17.08.2026Lvs KuPS W0-1
- 12.08.2026Wvs IF Gnistan3-1
- 25.07.2026Wvs PK-35 Vantaa W2-0
- 19.07.2026Wvs HPS W4-0
- 12.07.2026Wvs IF Gnistan1-0
- 04.07.2026Wvs KuPS W2-0
- 27.06.2026Wvs Ilves W3-1
- 12.06.2026Wvs Åland United W3-2
Progi bramkowe
| Ilves W | HJK W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
| Ilves W | HJK W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
| Ilves W | HJK W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ilves W | HJK W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

