Football Stats
Herb Górnik Łęczna
Górnik ŁęcznaŚr. pkt/mecz 1.30
Poland / Cup2 września 2026 17:00
Herb Stal Mielec
Stal MielecŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Górnik Łęczna

Streaki - Górnik Łęczna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Górnik Łęczna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Górnik Łęczna — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Górnik Łęczna — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Górnik Łęczna — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Górnik Łęczna — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Górnik Łęczna — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Górnik Łęczna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Górnik Łęczna — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Górnik Łęczna — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Górnik Łęczna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Górnik Łęczna — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Górnik Łęczna — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Górnik Łęczna — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Stal Mielec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stal Mielec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stal Mielec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stal Mielec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stal Mielec — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stal Mielec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stal Mielec — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Stal Mielec — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Stal Mielec — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Stal Mielec — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Stal Mielec — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Stal Mielec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Stal Mielec — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Stal Mielec — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Stal Mielec — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Stal Mielec — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Stal Mielec — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Stal Mielec — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Stal Mielec — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Górnik Łęczna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Górnik Łęczna — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — powyżej 1.5 spalonych w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Łęczna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Stal Mielec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stal Mielec — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Mielec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.02Herb Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna11Herb Stal MielecStal Mielec
09.08Herb Stal MielecStal Mielec11Herb Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
26.02Herb Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna20Herb Stal MielecStal Mielec
27.08Herb Stal MielecStal Mielec20Herb Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stal Mielec jest o 29% lepsza niż Górnik Łęczna pod względem odsetku wygranych meczów.

Górnik ŁęcznaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
3.10
2.80
Strzelone
1.20
1.40
1.30
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
20%
80%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Stal MielecDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.20
2.70
3.45
Strzelone
2.70
1.20
1.95
Stracone
1.50
1.50
1.50
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekGórnik Łęczna vs Stal Mielec
1.20 gola/mecz
Górnik Łęczna u siebie
1.20 gola/mecz
Stal Mielec na wyjeździe

Progi bramkowe

Górnik ŁęcznaStal Mielec
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Górnik Łęczna notuje o 20% wyższy wynik niż Stal Mielec pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGórnik ŁęcznaStal Mielec
Match Cards AVG
4.08 (40/40)
4.45 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
163
89
74
Highest in a Match
12
12
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGórnik ŁęcznaStal Mielec
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 2.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Górnik Łęczna18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Stal Mielec18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Poland, realne dane wkrótce.