Football Stats
Herb Cailungo
CailungoŚr. pkt/mecz 0.35
San Marino / Campionato28 sierpnia 2026 21:15
Herb Domagnano
DomagnanoŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cailungo

0W — Cailungo3D7W — Domagnano

Streaki - Cailungo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cailungo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Cailungo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cailungo — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Cailungo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cailungo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Cailungo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Cailungo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Domagnano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Domagnano — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Domagnano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Domagnano — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Domagnano — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Domagnano — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Domagnano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Domagnano — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Cailungo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cailungo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Cailungo — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Cailungo — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Cailungo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cailungo — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Domagnano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Domagnano — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Domagnano — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Domagnano — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Domagnano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Domagnano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb CailungoCailungo12Herb DomagnanoDomagnano
01.03Herb CailungoCailungo12Herb DomagnanoDomagnano
02.11Herb DomagnanoDomagnano30Herb CailungoCailungo
01.03Herb CailungoCailungo01Herb DomagnanoDomagnano
03.11Herb DomagnanoDomagnano31Herb CailungoCailungo
02.03Herb DomagnanoDomagnano30Herb CailungoCailungo
11.11Herb CailungoCailungo11Herb DomagnanoDomagnano
26.02Herb DomagnanoDomagnano30Herb CailungoCailungo
16.10Herb CailungoCailungo00Herb DomagnanoDomagnano
05.04Herb CailungoCailungo11Herb DomagnanoDomagnano

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Domagnano jest o 700% lepsza niż Cailungo pod względem odsetku wygranych meczów.

CailungoDomWyjazdOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
3.20
3.70
3.45
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
2.40
2.60
2.50
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
DomagnanoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
3.30
3.45
Strzelone
1.60
1.90
1.75
Stracone
2.00
1.40
1.70
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Domagnano jest o +137% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Cailungo u siebie
1.90 gola/mecz
Domagnano na wyjeździe

Progi bramkowe

CailungoDomagnano
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCailungoDomagnano
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Campionato — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Folgore110033.00
3Tre Fiori110033.00
4Fiorentino110033.00
5Tre Penne110033.00
6Domagnano110033.00
7Cosmos101011.00
8Libertas101011.00
9La Fiorita101011.00
10Virtus101011.00
11San Giovanni100100.00
12Cailungo100100.00
14Pennarossa100100.00
15Faetano100100.00
16Murata100100.00