Football Stats
Herb Pennarossa
PennarossaŚr. pkt/mecz 0.95
San Marino / Campionato19 września 2026 15:00
Herb Fiorentino
FiorentinoŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Pennarossa

4W — Pennarossa1D5W — Fiorentino

Streaki - Pennarossa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pennarossa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pennarossa — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Pennarossa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pennarossa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Pennarossa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Pennarossa — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - Fiorentino

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fiorentino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Fiorentino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fiorentino — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fiorentino — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fiorentino — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fiorentino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fiorentino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Fiorentino — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Pennarossa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pennarossa — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pennarossa — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Pennarossa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pennarossa — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Fiorentino

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fiorentino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fiorentino — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.01Herb PennarossaPennarossa24Herb FiorentinoFiorentino
14.09Herb FiorentinoFiorentino20Herb PennarossaPennarossa
23.02Herb PennarossaPennarossa10Herb FiorentinoFiorentino
27.10Herb FiorentinoFiorentino40Herb PennarossaPennarossa
21.01Herb FiorentinoFiorentino40Herb PennarossaPennarossa
15.09Herb PennarossaPennarossa01Herb FiorentinoFiorentino
06.04Herb FiorentinoFiorentino25Herb PennarossaPennarossa
09.12Herb PennarossaPennarossa11Herb FiorentinoFiorentino
19.02Herb PennarossaPennarossa21Herb FiorentinoFiorentino
30.10Herb FiorentinoFiorentino23Herb PennarossaPennarossa

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fiorentino jest o 150% lepsza niż Pennarossa pod względem odsetku wygranych meczów.

PennarossaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
3.20
2.65
Strzelone
1.00
0.90
0.95
Stracone
1.10
2.30
1.70
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
FiorentinoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
80%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.10
3.05
Strzelone
0.80
2.10
1.45
Stracone
2.20
1.00
1.60
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
50%
20%
35%

Ostatnie 10 meczów

Fiorentino jest o +110% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Pennarossa u siebie
2.10 gola/mecz
Fiorentino na wyjeździe

Progi bramkowe

PennarossaFiorentino
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPennarossaFiorentino
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Campionato — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tre Fiori220063.00
2Domagnano220063.00
3Tre Penne220063.00
4Virtus211042.00
5Folgore110033.00
7Fiorentino210131.50
8Libertas101011.00
9La Fiorita101011.00
10Cosmos201110.50
11Cailungo100100.00
13Pennarossa100100.00
14San Giovanni200200.00
15Murata100100.00
16Faetano200200.00