Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Ho Chi Minh
Streaki - Ho Chi Minh
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ho Chi Minh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ho Chi Minh — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ho Chi Minh — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Ho Chi Minh — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ho Chi Minh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ha Noi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ha Noi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ha Noi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ha Noi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ha Noi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ha Noi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ha Noi — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Ha Noi — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Ho Chi Minh
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ho Chi Minh — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ho Chi Minh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Ha Noi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ha Noi — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ha Noi — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ha Noi — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ha Noi — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ha Noi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ha Noi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ha Noi jest o 100% lepsza niż Ho Chi Minh pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ho Chi Minh | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.00 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Ha Noi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.00 | 3.10 |
Strzelone | 2.40 | 1.60 | 2.00 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Dvs Ha Noi1-1
- 31.05.2026Dvs Viettel1-1
- 23.05.2026Dvs Phu Dong1-1
- 15.05.2026Dvs Da Nang2-2
- 10.05.2026Wvs Song Lam Nghe An3-1
- 01.05.2026Lvs Nam Dinh0-2
- 26.04.2026Wvs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh1-0
- 19.04.2026Lvs Công An Nhân Dân0-3
- 11.04.2026Lvs Hai Phong0-3
- 05.04.2026Lvs Thanh Hóa0-4
- 07.06.2026Dvs Ho Chi Minh1-1
- 31.05.2026Lvs Hoang Anh Gia Lai1-3
- 24.05.2026Wvs Nam Dinh2-1
- 17.05.2026Wvs Pho Hien4-0
- 09.05.2026Lvs Thanh Hóa0-1
- 01.05.2026Wvs Da Nang2-1
- 24.04.2026Wvs Phu Dong3-2
- 17.04.2026Wvs Binh Duong4-2
- 12.04.2026Wvs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh3-0
- 04.04.2026Lvs Hai Phong0-1
Progi bramkowe
| Ho Chi Minh | Ha Noi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Ho Chi Minh | Ha Noi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Ho Chi Minh | Ha Noi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ho Chi Minh | Ha Noi | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

