Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Achilles Veen
Streaki - Achilles Veen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Achilles Veen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Achilles Veen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Achilles Veen — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Achilles Veen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Achilles Veen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Achilles Veen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Achilles Veen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Achilles Veen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Achilles Veen — powyżej 2.5 gola w meczu (13/18, 72%)
Streaki - Poortugaal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Poortugaal — jest niepokonany na wyjeździe (3/3, 100%)
- Poortugaal — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (3/3, 100%)
- Poortugaal — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
- Poortugaal — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
- Poortugaal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
- Poortugaal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
- Poortugaal — jest niepokonany w 2. połowie (5/7, 71%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Achilles Veen jest o 61% lepsza niż Poortugaal pod względem odsetku wygranych meczów.
| Achilles Veen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 61% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.75 | 3.50 |
Strzelone | 2.10 | 2.13 | 2.11 |
Stracone | 1.20 | 1.63 | 1.39 |
BTTS % | 30% | 63% | 44% |
Czyste konto % | 40% | 25% | 33% |
Nie strzelił % | 30% | 13% | 22% |
| Poortugaal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 33% | 38% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 4.00 | 3.50 |
Strzelone | 1.40 | 2.33 | 1.75 |
Stracone | 1.80 | 1.67 | 1.75 |
BTTS % | 60% | 100% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 40% | 0% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Blauw Geel3-2
- 22.08.2026Lvs Noordwijk0-4
- 15.08.2026Lvs FC Lisse1-4
- 05.08.2025Wvs Kozakken Boys3-2
- 24.09.2024Dvs Sparta Nijkerk2-2
- 03.09.2024Wvs Harkemase Boys2-1
- 12.06.2024Lvs ROHDA Raalte1-2
- 08.06.2024Lvs Smitshoek0-1
- 05.06.2024Lvs Smitshoek0-1
- 01.06.2024Wvs Westlandia2-0
- 29.08.2026Wvs Zwaluwen3-1
- 22.08.2026Wvs TOGB3-1
- 15.08.2026Lvs Vvsb0-1
- 02.09.2025Dvs TEC2-2
- 04.06.2025Dvs FC 's-Gravenzande2-2
- 31.05.2025Lvs FC 's-Gravenzande0-3
- 25.09.2024Lvs Koninklijke HFC1-3
- 03.09.2024Wvs ONS Sneek3-1
Progi bramkowe
| Achilles Veen | Poortugaal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (3/3) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (3/3) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 100% (3/3) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 100% (3/3) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 0% (0/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 100% (7/7) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 43% (3/7) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 86% (6/7) |
| Achilles Veen | Poortugaal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (3/3) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 67% (2/3) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/3) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 33% (1/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 100% (7/7) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 43% (3/7) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 86% (6/7) |
| Achilles Veen | Poortugaal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (3/3) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 100% (3/3) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 33% (1/3) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 33% (1/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 100% (7/7) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 43% (3/7) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 86% (6/7) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Achilles Veen | Poortugaal | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/26) | 0% (0/18) | 0% (0/8) |
Under 1.5 | 12% (3/26) | 11% (2/18) | 13% (1/8) |
Under 2.5 | 23% (6/26) | 28% (5/18) | 13% (1/8) |
Under 3.5 | 38% (10/26) | 44% (8/18) | 25% (2/8) |
Under 4.5 | 77% (20/26) | 67% (12/18) | 100% (8/8) |
Under 5.5 | 100% (26/26) | 100% (18/18) | 100% (8/8) |
Przykładowy układ tabeli — Holandia, realne dane wkrótce.

