Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy SC Genemuiden
Streaki - SC Genemuiden
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SC Genemuiden — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- SC Genemuiden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- SC Genemuiden — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- SC Genemuiden — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- SC Genemuiden — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- SC Genemuiden — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- SC Genemuiden — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - FC Lisse
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Lisse — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Lisse — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- FC Lisse — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Lisse — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- FC Lisse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- FC Lisse — wygrywa (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Lisse jest o 17% lepsza niż SC Genemuiden pod względem odsetku wygranych meczów.
| SC Genemuiden | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 2.80 | 3.35 |
Strzelone | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
Stracone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
BTTS % | 80% | 20% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 60% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| FC Lisse | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.20 | 2.75 |
Strzelone | 2.30 | 1.50 | 1.90 |
Stracone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Eemdijk3-1
- 22.08.2026Wvs Hercules4-0
- 15.08.2026Wvs DVS 33 Ermelo2-1
- 08.08.2026Dvs HHC1-1
- 23.05.2026Lvs Hoogeveen1-2
- 16.05.2026Lvs Dovo2-6
- 09.05.2026Lvs VV Scherpenzeel0-4
- 25.04.2026Wvs URK3-0
- 18.04.2026Wvs Staphorst4-0
- 11.04.2026Lvs TEC0-2
- 29.08.2026Wvs Excelsior Maassluis1-0
- 22.08.2026Wvs Roosendaal1-0
- 18.08.2026Wvs Aalsmeer4-2
- 15.08.2026Wvs Achilles Veen4-1
- 08.08.2026Wvs TOGB4-0
- 30.05.2026Lvs ADO '200-1
- 27.05.2026Lvs ADO '200-2
- 23.05.2026Wvs SVV Scheveningen3-1
- 16.05.2026Wvs Roosendaal3-2
- 10.05.2026Wvs UNA2-0
Progi bramkowe
| SC Genemuiden | FC Lisse | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 67% (12/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 61% (11/18) |
| SC Genemuiden | FC Lisse | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 11% (1/9) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 67% (12/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 61% (11/18) |
| SC Genemuiden | FC Lisse | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 44% (4/9) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 67% (12/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 61% (11/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | SC Genemuiden | FC Lisse | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 0% (0/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Holandia, realne dane wkrótce.

