Football Stats
Herb Carroi
CarroiŚr. pkt/mecz 0.70
Andora / 1a Divisió5 września 2026 20:30
Herb FC Santa Coloma
FC Santa ColomaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Carroi

2W — Carroi0D8W — FC Santa Coloma

Streaki - Carroi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Carroi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Carroi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Carroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Carroi — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - FC Santa Coloma

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Santa Coloma — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Santa Coloma — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Santa Coloma — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Santa Coloma — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Santa Coloma — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • FC Santa Coloma — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Carroi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Carroi — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Carroi — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Carroi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Carroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - FC Santa Coloma

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Santa Coloma — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Santa Coloma — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Santa Coloma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.03Herb CarroiCarroi02Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
17.12Herb CarroiCarroi21Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
14.12Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma70Herb CarroiCarroi
14.04Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma40Herb CarroiCarroi
03.12Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma21Herb CarroiCarroi
01.10Herb CarroiCarroi02Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
08.05Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma12Herb CarroiCarroi
10.04Herb CarroiCarroi04Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
27.02Herb CarroiCarroi05Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
19.12Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma30Herb CarroiCarroi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Santa Coloma jest o 233% lepsza niż Carroi pod względem odsetku wygranych meczów.

CarroiDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
3.00
2.90
Strzelone
0.90
0.30
0.60
Stracone
1.90
2.70
2.30
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
FC Santa ColomaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.40
2.50
2.95
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

FC Santa Coloma jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Carroi u siebie
1.20 gola/mecz
FC Santa Coloma na wyjeździe

Progi bramkowe

CarroiFC Santa Coloma
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCarroiFC Santa Coloma
Match Corners AVG
7.00 (2/40)
7.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCarroiFC Santa Coloma
Corners Earned Match
2.50
2.50
More Corners Than Opponent
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
5
5

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCarroiFC Santa Coloma
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCarroiFC Santa Coloma
Under 0.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
1a Divisió — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.