Football Stats
Herb FC Santa Coloma
FC Santa ColomaŚr. pkt/mecz 1.65
Andora / 1a Divisió13 września 2026 20:00
Herb Penya Encarnada
Penya EncarnadaŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Santa Coloma

Streaki - FC Santa Coloma

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Santa Coloma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Santa Coloma — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Santa Coloma — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Santa Coloma — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC Santa Coloma — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FC Santa Coloma — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Streaki - Penya Encarnada

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Penya Encarnada — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Penya Encarnada — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Penya Encarnada — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - FC Santa Coloma

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Santa Coloma — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Santa Coloma — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Santa Coloma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Penya Encarnada

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Penya Encarnada — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Penya Encarnada — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.03Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada01Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
30.11Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada06Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
22.10Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma10Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada
13.04Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma10Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada
02.02Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada01Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
06.10Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma21Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada
21.04Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada24Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
21.01Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada02Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma
08.10Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma01Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada
19.05Herb Penya EncarnadaPenya Encarnada20Herb FC Santa ColomaFC Santa Coloma

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Santa Coloma jest o 67% lepsza niż Penya Encarnada pod względem odsetku wygranych meczów.

FC Santa ColomaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.40
2.50
2.95
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Penya EncarnadaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
2.40
2.60
Strzelone
0.80
0.80
0.80
Stracone
2.00
1.60
1.80
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Ostatnie 10 meczów

FC Santa Coloma jest o +175% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
FC Santa Coloma u siebie
0.80 gola/mecz
Penya Encarnada na wyjeździe

Progi bramkowe

FC Santa ColomaPenya Encarnada
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC Santa ColomaPenya Encarnada
Match Corners AVG
7.00 (2/40)
7.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC Santa ColomaPenya Encarnada
Corners Earned Match
2.50
2.50
More Corners Than Opponent
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
5
5

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC Santa ColomaPenya Encarnada
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC Santa ColomaPenya Encarnada
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 2.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
1a Divisió — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.