Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Platinum
Streaki - Platinum
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Platinum — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Platinum — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Platinum — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Platinum — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Platinum — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Platinum — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Agama
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Agama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Agama — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
- Agama — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Agama — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Platinum
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Platinum — poniżej 2.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Platinum — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Platinum — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Platinum — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Platinum — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Platinum — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Platinum — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Agama
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Agama — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Agama — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Agama jest o 25% lepsza niż Platinum pod względem odsetku wygranych meczów.
| Platinum | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Strzelone | 0.60 | 0.50 | 0.55 |
Stracone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 30% | 60% | 45% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
| Agama | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.20 | 1.80 |
Strzelone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Dvs Simba Bhora1-1
- 25.07.2026Lvs MWOS0-2
- 22.07.2026Lvs Dynamos0-1
- 18.07.2026Wvs Bulawayo Chiefs1-0
- 11.07.2026Dvs Highlanders1-1
- 04.07.2026Dvs TelOne0-0
- 27.06.2026Dvs Hunters1-1
- 21.06.2026Dvs Manica Diamonds1-1
- 13.06.2026Lvs Ngezi Platinum0-2
- 10.06.2026Dvs Hardrock0-0
- 01.08.2026Lvs Ngezi Platinum0-1
- 26.07.2026Wvs Simba Bhora2-1
- 23.07.2026Lvs Hardrock0-2
- 18.07.2026Lvs MWOS0-1
- 12.07.2026Wvs Triangle United1-0
- 05.07.2026Lvs Dynamos0-4
- 28.06.2026Wvs Herentals1-0
- 20.06.2026Lvs Bulawayo Chiefs0-2
- 14.06.2026Dvs CAPS United0-0
- 11.06.2026Lvs Highlanders0-1
Progi bramkowe
| Platinum | Agama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| Platinum | Agama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| Platinum | Agama | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Platinum | Agama | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

