Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Real Frontera
Streaki - Real Frontera
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Frontera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Real Frontera — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Real Frontera — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Real Frontera — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Real Frontera — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Real Frontera — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Real Frontera — przegrywa (15/20, 75%)
Streaki - Deportivo Lara
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Lara — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Lara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Lara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Lara — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Lara — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Real Frontera
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Frontera — przegrywa w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — nie wygrywa 1. połowę w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
Serie - Deportivo Lara
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Lara — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Lara — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Lara — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Lara — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Lara — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Lara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Lara — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Lara jest o 233% lepsza niż Real Frontera pod względem odsetku wygranych meczów.
| Real Frontera | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.50 | 3.05 |
Strzelone | 1.40 | 0.50 | 0.95 |
Stracone | 2.20 | 2.00 | 2.10 |
BTTS % | 90% | 40% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Deportivo Lara | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Yaracuyanos FC0-2
- 02.08.2026Lvs Atletico el Vigia FC1-3
- 29.07.2026Lvs Club Atletico Barinas1-3
- 25.07.2026Lvs Urena SC1-5
- 06.06.2026Lvs Fundación Lara Deportiva1-2
- 30.05.2026Lvs Zamora FC B0-2
- 24.05.2026Lvs Puerto Cabello II1-2
- 16.05.2026Lvs Deportivo Lara0-2
- 09.05.2026Dvs Yaracuyanos FC1-1
- 03.05.2026Wvs Atletico el Vigia FC1-0
- 02.08.2026Dvs Yaracuyanos FC2-2
- 29.07.2026Lvs Atletico el Vigia FC1-2
- 25.07.2026Wvs Club Atletico Barinas4-1
- 06.06.2026Lvs Urena SC2-3
- 30.05.2026Wvs Fundación Lara Deportiva1-0
- 24.05.2026Wvs Zamora FC B4-1
- 20.05.2026Dvs Puerto Cabello II1-1
- 16.05.2026Wvs Real Frontera2-0
- 02.05.2026Wvs Yaracuyanos FC2-1
- 25.04.2026Wvs Atletico el Vigia FC1-0
Progi bramkowe
| Real Frontera | Deportivo Lara | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (20/20) | 55% (11/20) |
| Real Frontera | Deportivo Lara | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (20/20) | 55% (11/20) |
| Real Frontera | Deportivo Lara | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (20/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Real Frontera | Deportivo Lara | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

