Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Petare FC
Streaki - Petare FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Petare FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Petare FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Petare FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Petare FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Petare FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Mineros de Guyana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mineros de Guyana — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mineros de Guyana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mineros de Guyana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mineros de Guyana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Petare FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Petare FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Petare FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Mineros de Guyana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mineros de Guyana — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Petare FC jest o 350% lepsza niż Mineros de Guyana pod względem odsetku wygranych meczów.
| Petare FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 10% | 25% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
| Mineros de Guyana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.60 | 2.50 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Wvs Atletico Avila FC1-0
- 26.07.2026Wvs Aragua FC2-1
- 06.06.2026Lvs Bolívar0-2
- 31.05.2026Lvs Monagas II0-2
- 24.05.2026Dvs Dinamo de Puerto La Cruz1-1
- 16.05.2026Wvs Mineros de Guyana2-0
- 10.05.2026Wvs Marítimo1-0
- 03.05.2026Wvs Atletico Avila FC1-0
- 25.04.2026Lvs Aragua FC0-1
- 12.04.2026Wvs Bolívar1-0
- 09.08.2026Lvs Monagas II1-2
- 02.08.2026Dvs Dinamo de Puerto La Cruz0-0
- 26.07.2026Wvs Bolívar2-1
- 07.06.2026Dvs Atletico Avila FC1-1
- 30.05.2026Lvs Marítimo0-1
- 23.05.2026Lvs Aragua FC0-2
- 16.05.2026Lvs Petare FC0-2
- 09.05.2026Dvs Monagas II2-2
- 03.05.2026Dvs Dinamo de Puerto La Cruz0-0
- 25.04.2026Lvs Bolívar2-3
Progi bramkowe
| Petare FC | Mineros de Guyana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Petare FC | Mineros de Guyana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Petare FC | Mineros de Guyana | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Petare FC | Mineros de Guyana | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

