Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Dinamo de Puerto La Cruz
Streaki - Dinamo de Puerto La Cruz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo de Puerto La Cruz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Dinamo de Puerto La Cruz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo de Puerto La Cruz — remisuje 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo de Puerto La Cruz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo de Puerto La Cruz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo de Puerto La Cruz — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Atletico Avila FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico Avila FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/7, 100%)
- Atletico Avila FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (6/7, 86%)
- Atletico Avila FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (6/7, 86%)
- Atletico Avila FC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Atletico Avila FC — jest niepokonany na wyjeździe (5/7, 71%)
- Atletico Avila FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
Serie - Dinamo de Puerto La Cruz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo de Puerto La Cruz — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo de Puerto La Cruz — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo de Puerto La Cruz — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Atletico Avila FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico Avila FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Avila FC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo de Puerto La Cruz jest o 400% lepsza niż Atletico Avila FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dinamo de Puerto La Cruz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.10 | 2.00 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 0.80 | 1.30 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Atletico Avila FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 11% | 0% | 6% |
Śr. goli/mecz | 1.22 | 1.57 | 1.38 |
Strzelone | 0.44 | 0.57 | 0.50 |
Stracone | 0.78 | 1.00 | 0.88 |
BTTS % | 22% | 43% | 31% |
Czyste konto % | 44% | 29% | 38% |
Nie strzelił % | 78% | 57% | 69% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Lvs Bolívar0-1
- 02.08.2026Dvs Mineros de Guyana0-0
- 26.07.2026Dvs Monagas II2-2
- 06.06.2026Lvs Marítimo1-2
- 31.05.2026Lvs Aragua FC1-2
- 24.05.2026Dvs Petare FC1-1
- 17.05.2026Dvs Atletico Avila FC0-0
- 10.05.2026Wvs Bolívar1-0
- 03.05.2026Dvs Mineros de Guyana0-0
- 26.04.2026Lvs Monagas II2-3
- 09.08.2026Dvs Aragua FC0-0
- 02.08.2026Lvs Petare FC0-1
- 07.06.2026Dvs Mineros de Guyana1-1
- 31.05.2026Dvs Bolívar0-0
- 22.05.2026Lvs Monagas II0-2
- 17.05.2026Dvs Dinamo de Puerto La Cruz0-0
- 09.05.2026Dvs Aragua FC1-1
- 03.05.2026Lvs Petare FC0-1
- 26.04.2026Wvs Marítimo3-2
- 11.04.2026Dvs Mineros de Guyana0-0
Progi bramkowe
| Dinamo de Puerto La Cruz | Atletico Avila FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 57% (4/7) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 31% (5/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 38% (6/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 44% (7/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 44% (7/16) |
| Dinamo de Puerto La Cruz | Atletico Avila FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 43% (3/7) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 29% (2/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 71% (5/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 31% (5/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 38% (6/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 44% (7/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 44% (7/16) |
| Dinamo de Puerto La Cruz | Atletico Avila FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 43% (3/7) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 14% (1/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 31% (5/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 38% (6/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 44% (7/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 44% (7/16) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dinamo de Puerto La Cruz | Atletico Avila FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (9/36) | 15% (3/20) | 38% (6/16) |
Under 1.5 | 50% (18/36) | 45% (9/20) | 56% (9/16) |
Under 2.5 | 72% (26/36) | 60% (12/20) | 88% (14/16) |
Under 3.5 | 86% (31/36) | 85% (17/20) | 88% (14/16) |
Under 4.5 | 94% (34/36) | 95% (19/20) | 94% (15/16) |
Under 5.5 | 100% (36/36) | 100% (20/20) | 100% (16/16) |

